Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego jądra, po urazie?


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata, dwa miesiące temu doszło do urazu, na początku ból był bardzo mocny ale po chwili ustąpił (jak to zwykle bywa). Przez tydzień jednak utrzymywał się delikatny ból nasieniowodu, po czym przestało bolec. Stan ten nie trwał długo po 1,5 tygodnia zaczęło mnie bolec prawe jądro podczas siedzenia. Przez dwa dni dość intensywnie, z czasem jednak się uspokoiło do tego stopnia że przez święta praktycznie zapomniałem o problemie. Noc sylwestrową spędziłem na wolnym powietrzu, dodam że bardzo przy tym zmarzłem i już na drugi dzień podczas jazdy samochodem problem powrócił, nie ustąpił do dziś&#8230*. Sprawa strasznie mnie nie pokoi gdyż pracuję przed komputerem a ból ciągle się nasila. Mam wrażenie że zaczyna promieniować na podbrzusze i udo. Ból jądra odczuwam tylko podczas siedzenia, (mam wrażenie że podkulenie nóg pod krzesło trochę go uśmierza) natomiast gdy się położę wydaje się jakby to nie jądro bolało tylko nasieniowód. Na tym nasieniowodzie wyczuwam malutką gółkę, podejrzewam ze to żylak. Natomiast na lewym nasieniowodzie mam dwie takie gulki tylko trochę większe &#8211* jednak to jądro nie boli). Jestem po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu, otrzymałem skierowanie do poradni urologicznej, czas oczekiwania to 10 dni&#8230*. zastanawiam się czy nie udać się prywatnie żeby sprawę przyśpieszyć (strasznie mnie to niepokoi, nie chcę też sprawy pogorszy siedząc). Z góry dziękuję za poradę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może rzeczywiście to żylaki powrózka nasiennego, być możne to tez jakiś stan zapalny najądrza, powrózka nasiennego. Oczywiście jeśli to Pana bardzo niepokoi trzeba przyspieszyć wizytę u urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×