Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmniejszający się ból jąder


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jakiś czas temu miałem nagłe bóle prawego jądra, które po chwili znikały. Po jakimś czasie ból przeniósł się na pachwiny i plecy. Zacząłem sprawdzać sobie jądra i robiłem to kilka razy na dzień. Ból się powiększał. Od 2 dni nie badam jąder i czuję, że ból się zmniejsza. Jądra mnie już nie bolą i nie kłują. Czuję tylko od czasu to czasu lekkie mrowienie koło powrózka nasiennego. W związku powyższym mam następujące pytania: - Czy powinienem się udać do urologa? - Czy zmniejszający się ból sugeruje, że organizm przyzwyczaił się już do bólu i już go tak mocno nie odczuwam? - Czy jeśli za 2-3 dni ból całkowicie zniknie czy powinienem się nadal martwić tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy powinienem się udać do urologa? - raczej nie ma takiej potrzeby, chyba, że nadal coś Pana niepokoi - Czy zmniejszający się ból sugeruje, że organizm przyzwyczaił się już do bólu i już go tak mocno nie odczuwam? - raczej ból po prostu ustąpił, to nie kwestia przyzwyczajenia - Czy jeśli za 2-3 dni ból całkowicie zniknie czy powinienem się nadal martwić tym problemem? - myślę, że wszystko będzie w porządku i nie należy się tym zamartwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze. Teraz pozostał już tylko ból tak jakby na czubku jądra - ten jakby szpic. Ból występuję czasem jak mnie podrażni bielizna ub przez przypdaek dotknę się dłonią. Ból ten występuje tylko na prawym jądrze. Jak wezmę to jądro w dłoń i zacznę je dotykać to wtedy nie boli. Jedynie przy dotykaniu szpica jądra, ale nie zawsze. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×