Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lewe jądro większe od prawego


Gość anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat. Od ok.2,5-3 lat zauważyłem że moje lewe jądro jest nieco powiększone względem prawego. Wcześniej go nie badałem także trudno mi stwierdzić czy wcześniej takie było. Mierzyłem je ma wymiary ok. 38mmx28mm. Chciałbym też dodać ze leży ono asymetrycznie względem prawego jadra i wydaję się trochę cięższe. Trochę czytałem na temat nowotworu jądra i się zaniepokoiłem. Chciałbym również dodać że ani mój ojciec ani żaden wujek ani nawet dziadek nie mieli raka jądra, z tego co wiem to jądro mi tez prawidłowo zstąpiło do moszny. W przeszłości jak bylem młody to przechodziłem zapalenie cewki moczowej. Bardzo się martwię że to może być nowotwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. mam nastepujacy problem... wiem ze jedno jadro jest zazwyczaj wieksze od 2go, ale mam obawy... moje lewe jadro jest wieksze o jakas 1/4 od prawego... czy to normalne? *zwisa* o polowe jego wielkosci nizej... a ostatnio po stosunku miewam dosc silne bole jader ktore przechodza po ok 30min....prosze o szybka odp.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ostaynio zaczęło mnie po bólewć lewe jądro i zauważyłem ze jest większe czego nigdy CHYBA nie miałem,gdy leżę boli czasami gdy robie cos innego też co myślicie:( poczekam jeszcze trochę i ide do lekarza, boje się ze to coś poważnego,bo nigdy nie zwróciłem na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×