Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Angelina

Zespół ogona końskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bolek

Ja miałam niedowład nog przez trzy lata ,leżałam.Trzeba ćwiczyc nogi i się nie poddawać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES

Trzy lata ? Mocna Pani jest podziwiam co u autorów wcześniejszych postów zdrowi ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Chcialam napisać ze nie wolno się poddawać! Rehabilitacja działa i mój stan jest bez porównania lepszy! Ja już dwa walczę i widze ogromne efekty! Zaczęłam od elektrostymulacji mięśni dna miednicy żeby je ponownie unerwic! Teraz ćwiczę bo mam już co ćwiczyć! Pisze żeby ludzie się nie poddawali bo da się to wszystko usprawnić i wrócić do zdrowia! Podrawiam wszystkich i nie wolno się poddawać! Elektrostymulacja to klucz dla mniesni dna miednicy i pęcherza neurogennego! Bez tego ani rusz! Można to unerwic bery się regenerują:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES

Na jelita rzeczy które pomagają przynoszą efekty ulgę ,babka płesznik jajowata ,len, olej lniany , otręby pszenne , błonnik , na pęcherz żurawina sok , witamina c 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Na początku piłam dużo wody z cytryna żeby przepłukiwać pęcherz, żeby nie było stanów zapalnych. Sok z żurawiny, i brałam tabletki ziołowe urosept a w razie zapalenia zawsze robiłam antybigram żeby ukierunkować leczenie. Na jelita dużo wody piłam generalnie i otręby pszenne bardO dobre plus babka jajowata warzywa , starałam się nie mieszać węglowodanów z białkiem bo żołądek gorzej trawi no ale wiadomo ciężko to pogodzić to różnie wychodziło. Generalnie trzeba siebie obserwować bo w tym przypadku każdy jest najlepszym lekarzem dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES
W dniu 18.02.2019 o 08:36, Gość CES napisał:

Na jelita rzeczy które pomagają przynoszą efekty ulgę ,babka płesznik jajowata ,len, olej lniany , otręby pszenne , błonnik , na pęcherz żurawina sok , witamina c 

na jelita herbaty na trawienie na zaparcia śliwki suszone na pupę czopki z kwasem hialuronowym , chusteczki Procto-Glyvenol Soft łagodząłagodzące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES
W dniu 18.02.2019 o 08:36, Gość CES napisał:

Są na to leki lub coś innego niż ćwiczenia i elektrostymulacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES

"cauda equina syndrome " angielska nazwa zespołu końskiego ogona dużo wiadomości w internecie po angielsku można znaleźć wystarczy przetłumaczyć jak coś znajdziecie dajcie znać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Oo super ten lek! Waśnie czytam i jest idealny na niedowłady etp. Spróbuje, ja brałam przez jakiś czas zastrzyki Nivalin i brałam tez suplementy diety wit B oraz grzyb soplowka jeżowata. Ale ten lek widze ze są efekty w internecie wiec na pewno poproszę o receptę. Bardzo dobre są tez zastrzyki witB domięśniowe można poprosić recepte tez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES

Jaki lekarz Pani podpowiedział te leki neurolog czy rodzinny? Mi nikt nic nie doradził sam szukam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES

Ja biorę jeszcze Chitomur, Cerluten, Pinealon marki Garmonia ltd. można je kupić najtaniej na fungocentrum.tius.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Wit z grupy b czy zastrzyki wit b domięśniowe to mi lekarz internista podpowiedział i neurochirurg przepisał nevalin. Resztę sama szukam na odbudowanie układu nerwowego. Dieta tez jestem ważna dużo nienasyconych olejów np lniany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Mi generalnie nikt nic nie umiał powiedzieć a słyszałam ze jestem przypadkiem beznadziejnym. Ale teraz widać ze takim przypadkiem nie jestem i zdrowieje 🙂 wiec nie ma co ich słuchać z mojego doświadczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbara
W dniu 4.03.2019 o 10:16, Gość Agata napisał:

Mi generalnie nikt nic nie umiał powiedzieć a słyszałam ze jestem przypadkiem beznadziejnym. Ale teraz widać ze takim przypadkiem nie jestem i zdrowieje 🙂 wiec nie ma co ich słuchać z mojego doświadczenia. 

Pani Agato odezwie sie.pani do mnie?To mój nr.783166284.Ja w wypisów nie mam takiego rozpoznania ale po operacji widzę zmianę na gorsze.Chodzi o mocz.Prosze o kontakt bo nie mam.w nikim wsparcia.Napisałam nawet maila do firmy Innomed,czekam na odpis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES
W dniu 27.10.2018 o 15:39, Gość bolek napisał:

Ja miałam niedowład nog przez trzy lata ,leżałam.Trzeba ćwiczyc nogi i się nie poddawać.

Bez chodzika balkonika kul???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ces

Na problemy ze zwieraczami produkty peristeen coloplast lub renew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ces

Co u Was słychać macie jakiejś nowe leki suplementy stosujecie nowe zabiegi itp.? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES

za około pięć lat będzie dostępny lek regenerujacy między innymi koński ogona poczytacie przekażcie wiadomości nadzieję dalej wszystko znajdzie pod tymi stronami nvg-291 nervgen  pharma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata
W dniu 3.10.2020 o 12:55, Gość CES napisał:

za około pięć lat będzie dostępny lek regenerujacy między innymi koński ogona poczytacie przekażcie wiadomości nadzieję dalej wszystko znajdzie pod tymi stronami nvg-291 nervgen  pharma

Dziękuje bardzo za informacje. Jakoś przestałam wchodzić na forum. Ja już 3,5 roku rehabilitacja. Stosuje w sumie to samo co poprzednio tylko robie przerwy żeby nie przestymulować organizmu. Cały czas do przodu, już jest o niebo lepiej ale ćwicze stymuluje bo chce osiągnąć jak najlepszy efekt. Przeczytam ten link i dam znać. I bardzo dziękuje za info o fungicentrum. Zamierzam nabyć te suplementy które Pan wymienił. Jak u Pana? Jak się czucie poprawiło?

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Jeszcze co mi przyszło do głowy to komora hiperbaryczna, ponoć bardzo regeneruje układ nerwowy. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CES

U mnie coraz lepiej jeszcze nogi słabe , komory hiperbarycznej nie stosoealem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.