Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zespół ogona końskiego


Gość Angelina

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam napisać ze nie wolno się poddawać! Rehabilitacja działa i mój stan jest bez porównania lepszy! Ja już dwa walczę i widze ogromne efekty! Zaczęłam od elektrostymulacji mięśni dna miednicy żeby je ponownie unerwic! Teraz ćwiczę bo mam już co ćwiczyć! Pisze żeby ludzie się nie poddawali bo da się to wszystko usprawnić i wrócić do zdrowia! Podrawiam wszystkich i nie wolno się poddawać! Elektrostymulacja to klucz dla mniesni dna miednicy i pęcherza neurogennego! Bez tego ani rusz! Można to unerwic bery się regenerują:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku piłam dużo wody z cytryna żeby przepłukiwać pęcherz, żeby nie było stanów zapalnych. Sok z żurawiny, i brałam tabletki ziołowe urosept a w razie zapalenia zawsze robiłam antybigram żeby ukierunkować leczenie. Na jelita dużo wody piłam generalnie i otręby pszenne bardO dobre plus babka jajowata warzywa , starałam się nie mieszać węglowodanów z białkiem bo żołądek gorzej trawi no ale wiadomo ciężko to pogodzić to różnie wychodziło. Generalnie trzeba siebie obserwować bo w tym przypadku każdy jest najlepszym lekarzem dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 08:36, Gość CES napisał:

Na jelita rzeczy które pomagają przynoszą efekty ulgę ,babka płesznik jajowata ,len, olej lniany , otręby pszenne , błonnik , na pęcherz żurawina sok , witamina c 

na jelita herbaty na trawienie na zaparcia śliwki suszone na pupę czopki z kwasem hialuronowym , chusteczki Procto-Glyvenol Soft łagodząłagodzące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo super ten lek! Waśnie czytam i jest idealny na niedowłady etp. Spróbuje, ja brałam przez jakiś czas zastrzyki Nivalin i brałam tez suplementy diety wit B oraz grzyb soplowka jeżowata. Ale ten lek widze ze są efekty w internecie wiec na pewno poproszę o receptę. Bardzo dobre są tez zastrzyki witB domięśniowe można poprosić recepte tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit z grupy b czy zastrzyki wit b domięśniowe to mi lekarz internista podpowiedział i neurochirurg przepisał nevalin. Resztę sama szukam na odbudowanie układu nerwowego. Dieta tez jestem ważna dużo nienasyconych olejów np lniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi generalnie nikt nic nie umiał powiedzieć a słyszałam ze jestem przypadkiem beznadziejnym. Ale teraz widać ze takim przypadkiem nie jestem i zdrowieje 🙂 wiec nie ma co ich słuchać z mojego doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 10:16, Gość Agata napisał:

Mi generalnie nikt nic nie umiał powiedzieć a słyszałam ze jestem przypadkiem beznadziejnym. Ale teraz widać ze takim przypadkiem nie jestem i zdrowieje 🙂 wiec nie ma co ich słuchać z mojego doświadczenia. 

Pani Agato odezwie sie.pani do mnie?To mój nr.783166284.Ja w wypisów nie mam takiego rozpoznania ale po operacji widzę zmianę na gorsze.Chodzi o mocz.Prosze o kontakt bo nie mam.w nikim wsparcia.Napisałam nawet maila do firmy Innomed,czekam na odpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2020 o 12:55, Gość CES napisał:

za około pięć lat będzie dostępny lek regenerujacy między innymi koński ogona poczytacie przekażcie wiadomości nadzieję dalej wszystko znajdzie pod tymi stronami nvg-291 nervgen  pharma

Dziękuje bardzo za informacje. Jakoś przestałam wchodzić na forum. Ja już 3,5 roku rehabilitacja. Stosuje w sumie to samo co poprzednio tylko robie przerwy żeby nie przestymulować organizmu. Cały czas do przodu, już jest o niebo lepiej ale ćwicze stymuluje bo chce osiągnąć jak najlepszy efekt. Przeczytam ten link i dam znać. I bardzo dziękuje za info o fungicentrum. Zamierzam nabyć te suplementy które Pan wymienił. Jak u Pana? Jak się czucie poprawiło?

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×