Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększony węzeł chłonny w pachwinie


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3/4 dni gdy rano ide do szkoly czuje ból w okolicach pachwiny po jakis 3 do 5 sekund przeobraza sie w jakby dretwienie .W szkole i po szkole bólu (jak nie dotkne tego wezla chyba wezla)nie odczuwam.Dzisiaj nie dawno wykrylem wlasnie taka golke , ktora mnie tak boli jak rano .Co to moze byc , czy musze sie skonsultowac z lekarzem . Mam 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to powiększony węzeł chłonny, możliwe, że odczynowo z powodu jakiegoś stanu zapalnego np. dróg moczowych. Trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powiekszone wezly chłonne moga wynikac poprostu z takiej urody? Poniewaz wyczuwam u siebie wezly(szczegolnie pachwinowe) juz z pol roku a napewno byly powiekszone juz wczesniej tylko nie zwracalem na to uwagi.Zadnych objawow nie mam.Prosze o wyczerpujaca odpowiedz jesli mozna.Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam 16 lat.Od ok. 3 mies. zauwazylem u siebie powiekszone wezly chlonne w pachwinach.Ponadto wyczuwam po jednym wezle z lewej i prawej strony po bokach szyji (to są chyba karkowe ale nie jestem pewny) i w pod pachach.Napewno juz dlugo sa powiekszone.Boje sie ze to rak i nie mam zamiaru isc do lekarza! Czy powiekszone wezly moga wynikac poprostu z takiej urody?Aha noi w lewej pachwinie wyczuwam taką jakby zylke albo to taki węzeł podluzny ma ok. 3cm i 0,5 cm szerokosci.Czy to jest tzw. pakiet? Prosze o odpowiedz.I prosilbym tez nie pisac o pójściu do lekarza bo i tak sie nie pojde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.od 15 lat mam zgrubienie w prawej pachwinie,niedawno bylem u lekarza który powiedział mi ze to powiekszony wezel chlonny i niemam sie po co martwic.czy to mozliwe ze mam go powiekszonego tyle lat,boli mnie w tym miejscu taki tempy ból który promieniuje od dołu w góre na prawej stronie brzucha,dodatkowo mam pieczenie prawej nogi od uda do kolana,niewiem czy te objawy są od tego wezła ale na wszelki wypadek opisałem.Prosze o odpowiec i Z GÓRY DZIĘKUJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×