Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry ból z typu na dole po prawej stronie


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Doktorze od ponad miesiąca mam bóle z tyłu po prawej stronie tak pod żebrem,a nad prawym pośladkiem.Ostatnio te bóle nasiliły się i boli cały czas,ból sie nasila przy schylaniu się,kichaniu,jak siedze,jak leże i się przekręcam na boki,ból promieniuje na dolny odcinek pleców.Czy to może być zapalenie pęcheża żółciowego?mam 27lat,z góry dziękuje za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorze co to jest nerwoból?czy ten ból z boku może być spowodowany chorobą kręgosłupa,mam zrobione rtg kregosłupa L-S,oto wynik*mierne lewowypukłe skrzywienie z niewielką rotacją kręgów.A wizyte u neurologa mam dopiero na 23go lutego.Dziękuje za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemopilus

Nerwoból jest bólem zlokalizowanym w obrębie unerwienia przez dany nerw, np. międzyżebrowy. Może być wynikiem stanu zapalnego, ucisku na nerw, który może być związany ze zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorze jeszcze pytanie w związku z nerwobólem,jak się leczy nerwoból,operacyjnie? I czy jakbym zrobił rezonans magnetyczny tego odcinka gdzie boli to wyjdzie gdzie umiejscowiony i skąd pochodzi ten nerwoból...?Bardzo dziękuje za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poczytać sobie na ten temat na stronach: http://www.kardiolo.pl/nerwobol.htm http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228594 Badanie rezonansu magnetycznego w tych dolegliwościach nie dadzą odpowiedzi skąd pochodzi ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do pana doktora,mój chłopak ostanio odczuwa ból styłu w prawej stronie tak jak by była to nerka,bo kiedys mial problem i urodził malego kamyczka 5 lat temu,ale teraz nawet jak sie załatwi nic go nie piecze,łapie go co jaki czas a bol jest nie do zniesienia bierze nospe ale ona pomaga troszke i tylko wtedy go troszke ćmi,ten ból jes taki promieniujący do brzucha.Bardzo proszę o rade bo martwie sie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wioleta

Mam pytanie do pana doktora. Od jakiegoś czasu bolą mnie plecy z tyłu. Zaczęło się od bólu z lewej strony i przeszło na prawą. Ten ból jest nie do zniesienia. Czasami potrafi złapać mnie w środku nocy i już nie mogę spać. Bo plecy mnie bolą jak leżę, czy posiedzę chwilę i nawet chodzenie nie pomaga. I nie wiem na jakim to tle może być. Co może być tego przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×