Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle pachwin, jąder i czasem prawego uda


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Moją dolegliwością są bóle pachwin, jąder i czasem prawego uda. Udałem się do szpitala gdzie przeprowadzono badania USG jąder, brzucha i nie wykryto żadnych dolegliwości. Kilka dni wcześniej przenosiłem ciężkie rzeczy lecz wg badań przepukliny też nie mam. Więc moje pytanie brzmi czy możliwe jest, że jest to ból nerwicowy czy jakaś inna dolegliwość, bo zaczyna mnie to niepokoić. mam 19 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, być może to właśnie jakiś nerwoból. Trzeba by jeszcze wykonać RTG kręgosłupa odcinak lędźwiowo-krzyżowego. Może jest to związane ze zmianami w kręgosłupie. O wszystkim jednak musi zadecydować lekarz po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od ok 5 miesiecy bol prawej pachwiny. Przyczyną jest rozciąganie się i udzial w biegach przelajowych. Liczylem, że dolegliwosc przejdzie po 2 tygodniach, a tu masz. Jeszcze nie zrobilem USG. Zastanawiam się bo kosztuje od 160 zł do 60 zł i czy wybrac tanią opcję czy tą najdroższą? kit wie Boli mnie zawsze rano przy wstawaniu i gdy zaczynam biegać. Mamy bardzo skomlikowany organizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same objawy ból pachwiny prawej czasami lewej Jąder podbrzusza z prawej albo lewej strony ból prawego uda od srodka do samego kolana czasami krocza odbytu szczegolnie przy dzwiganiu robiłam różne badania rezonans pleców rezonans miednicy małej ,krew ,Mocz ,kał posiew nasienia usg brzucha masaze itd kuracja perektrum po ktorej byla poprawa ale bol nie zniknol powraca ,czekam teraz na Kolonoskopie bede robil jeszcze usg zyl i pachwin lekarze odsylaja mnie od jednego do drugiego zero pomocy Moze mial ktos z was cos podobnego ??? Jeden z fizykoterapeutow powiedzial mi ze sprowadzam problemy do *dupy* i ze mam isc do psyhologa bo moj przypadek to bole somatyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×