Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po lewej stronie pod żebrami


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam 28 lat. Mój dylemat to bol po lewej stronie pod zebrami...Czasem boli mnie do tego stopnia,że musze połozyć się na 20 miut,ponieważ nie umiem sie nawet wyprostować,oraz przy oddechu też mnie boli mociej.Teraz od 2 dni miałam mdłości,wieczorem piłam miętę,ale nawet w nocy się męczyłam... Dziś wstalam rano bylo mi niedobrze,ale po wypiciu kropli żołądkowych mdłości ustąpiły,ale tak po godzinie zaczęło mnie znowu pobolewać pod zebrami,teraz tez odczówam,ale tylko takie uczucie jakby ktos non stop pocieral o to miejsce...Nie wiem co to mozę byc...Czytałam,ze może trzustka. Dwa dni temu jadłam kapuste pekińską,myślałam ,że to wlaśnie winowajczyni. Prosze o radę... Pozdrawiam... Paulla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Po kapuście nie powinno być takich objawów. Przyczyną może być choroba wrzodowa, stan zapalny żołądka. Najlepiej skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który zleci wykonanie postawowych badań np. usg jamy brzusznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwuch dni boli mnie po lewej stronie po niżej żeber, moge to tak opisać jak bym miała cały czas kolke, jak nacisne i szypko puszcze to bardziej boli, ból nie przemieszcza sie, nie mam temperatury regularnie sie wypróżniam. Prosze mi pomóc i doradzić. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić bez badania co może się dziać i co może być przyczyną Pani dolegliwości. Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Może wyniknąć konieczność wykonania np. USG jamy brzusznej czy też gastroskopii. O tym zadecyduje lekarz po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×