Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Grube żyły na pensie


Gość przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem skąd one się wzięły ale są bardzo widoczne.. grzbietową można przesuwać palcem, boczne też są widoczne bardzo i wypukłe.. są bardzo widoczne nawet w spoczynku, przez co penis wygląda na powiększony.. urolog przepisał phlebodie.. mam jeszcze 12 tabletek ale nie ma poprawy. co mi jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem, a dodatkowo mam zaczerwieniony napletek i zaczęły pojawiać się widoczne małe czerwone żyłki. Byłem na kilku wizytach u dermatologa jednak skutek leczenia marny. Ostatnia wizyta dała nadzieje. Badanie usg wykazało lekko powiększoną prostatę, podejrzenie stanu zapalnego wywołanego bakteriami. Zostałem skierowany na antybiogram nasienia i faktycznie wykazało średnio liczne bakterie e coli. Muszę zatem wybrać się do lekarza po odpowiedni antybiotyk. Mam nadzieje, że pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Żyły zaczęły się uwidaczniać kilka tygodni temu. Są pogrubione nawet, gdy nie mam erekcji. I mam wrażenie, że ciągle się powiększają. Najdziwniejsze jest to, że nie mam żadnych bólów, ale trochę mnie to denerwuje i niepokoi. Czy jest to coś niebezpiecznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie gdyż mam jedną dość dużą żyłę na prąciu, wiem ze byly juz takie pytania i, że to normalne i się tego nie leczy lecz ona ma okolo pol cm szerokości, jest naprawdę duża, i mam pytanie czy zna pan jakąś maść która mogła by zmniejszyć widoczność też żyły? Bo mimo wszystko wygląd też się liczy, zwłaszcza dla mnie, wiec jeśli pan zna jakikolwiek sposób zmniejszenia widoczności tej żyły to prosił bym o napisanie. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o podanie jakichś maści ewentualnie leków jakie stosowaliście i czy pomogły w zmniejszeniu grubości żył lub doprowadziły do ich zaniku. odpowiedzi w stylu *idz do lekarza* proszę sobie darować, skoro piszę na forum medycznym oczekuję odpowiedzi na dany problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga chłopaki. Masz pogrubioną, twardą żyłę na tzw grzbiecie członka? Nie czekaj ani dnia dłużej. Idz do urologa. To skrzep, który na zawsze zablokuje żyłę. Zapytaj lekarza o zastrzyki przeciwzakrzepowe. Uwaga na gumki. To często ich wina. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×