Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak długo można żyć z wodniakiem moszny ?


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 8 miesięcy temu stwierdzono u mnie wodniaka moszny. Oczywiście udałem się do specjalisty, który wykonał badanie i dał skierowanie na oddział urologii w celu wykonania zabiegu usunięcia wodniaka. Niestety okres oczekiwania na tego typu zabieg jest horrendalnie długi. Jestem z okolic Katowic i nigdzie nie potrafią mi pomóc. Niestety nie stać mnie na prywatny zabieg tak więc jak długo mogę funkcjonować z tym wodniakiem.Ostatnio się powiększył i odczuwam duży dyskomfort. Z góry dziękuję za odpowiedź p.s dodam że na zabieg w Katowicach trzeba czekać około 10 miesięcy a w Chorzowie to termin, jak stwierdziła pielęgniarka, jest nieprzewidywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na zabieg czekać długo, gdyż zabieg ma formę planową i nic nie powinno się dziać. Mogę doradzić, że w szpitalu w Jaworznie (niedaleko Katowic) okres oczekiwania na taki zabieg to około 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź Dziś byłem znów w szpitalu jednak znowu mi odmówili. Martwię się gdyż jądro jest już bardzo duże w dodatku zrobiła mi się buła w okolicach pachwiny. Mam 27 lat a wciąż mi mówią że to nic takiego. Ból się nasilił i nie mogę usiąść żeby nie odczuwać ucisku. Do Jaworzna udam się jak najszybciej Byłbym wdzięczny za dokładniejsze namiary Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne są te choroby, ja o swojej dowiedziałem się niedawno, mogło mi już grozić wszystko. Niechcący wszedłem na tę stronę: http://vsevidno.com/derati.html , dowiedziałem się, że to nic takiego, to jeszcze nie czas. Teraz dzięki tej pozytywnej myśli, że wszystko będzie ok mam się świetnie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×