Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karol

Usunięcie jąder a wzwód i orgazm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość potrzebuiacy

27jadra szukaja osoby kastrujacej warunek trzeba skrocic tez moszne zeby jakos to wygladalo i ladnie zszyc. ja boleslawiec prosze o  kontakt pomocnyadi@o2.pl lub tel ale przed dzwonieniem smsa prosze 793024sto80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Potrzebujący poskromienia.
W dniu 5.04.2013 o 22:38, Gość jolanta napisał:

kastrujemy na życzenie młode po studiach chirurgicznych z doświadczeniem i lokum zapewniamy komfort zabiegu ewentualna partnerka może być przy zabiegu kontakt gdańsk dworzec główny pkp blondynki długowłosa z plakietką kasia

661 688 069 Bardzo proszę o kontakt jak najszybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

ten wpis był w 2013  roku  to prawie 6 lat temu , nie wiadomo czy  pani Kasia jeszcze zajmuje się tą profesją 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosc
  1. witam szukam ko by zacisnol burdizzo jestem ciekawy jak dziala😂 na jaderka bym chcial poczuc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosc

niema pewnie chetnych co by zacisnol burdizzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stas

Witam

ja 40 lat tez chce pozbyć balastu szukam kastratorkę ktora wytnie moje jądra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maksym

Jestem wykastrowany na własne życzenie.  Mam troje dzieci z przyjaciółką. Rok po urodzeniu trzeciego dziecka, moja przyjaciółka mnie wykastrowała. Teraz po wykastrowaniu uprawiamy seks bezpieczny i bez stresowo .oboje dobrze wiemy ze już przyjaciółki więcej nie zapłodnię  bo jestem wykastrowany i nie mam jąder. Kastracja moich jąder dobrze mi zrobiła  bo po kastracji uprawiam seks z moją przyjaciółką nawet w dni płodne i spuszczam się w niej na co mi bardzo chętnie zezwala i śmieje się zemnie ze już jej nie zapłodnię bo nie mam jajek. Po kastracji moich jąder czuję się bardzo dobrze i wspaniale a życie seksualne nawet nam się poprawiło na lepsze, bo teraz nie zwracany uwagi na cykl czy moja pani ma dni płodne czy nie, to nasze uniesienia miłośne i wspólne razem przeżyte orgazmy zawsze się kończą wtryskiem mojej spermy bez plemników w cipce mojej ukochanej. Co do  kastracji moich jąder,  na tą wiadomość jak powiedziałem mojej ukochanej ze chce się wykastrować, moja pani to przyjęła z powagą i zadowoleniem oraz z wielką radością ze chce się wykastrować. Teraz po wykastrowaniu moich jąder oboje jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi ze jestem wykastrowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosc

po kastraci ci nawet nie stanie bajki pisze ze po kastrcji mu staje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz

Ja dałem sobie obciąć jądra mojej dziewczynie jak ją zapłodniłem trzeci raz. Moja pani teraz po urodzeniu trzeciego dziecka  oddaje mi się bez granicznie nawet w dni płodne  bo  i tak dobrze wie ze już jej nie zapłodnię bo nie mam jąder      bo są  wykastrowane i są w formalinie w słoiku . Czasem je oglądamy razem i moja pani śmieje się zemnie ze teraz to    mam pusty worek po jądrach. Ale i tak jest fajnie jak się razem pieścimy . Nie namawiam nikogo żeby się wykastrował ,       bo to jest indywidualna każdego decyzja co zrobi ze swoimi jądrami, Ja na pewno bym się poddał kastracji jąder, bez     jąder czuję się bardzo dobrze i wspaniale .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rysiek

Gościu ??? .  Skąd wiesz gościu ze po kastracji jąder mężczyźnie penis nie staje. Ja jestem już piec lat jak mnie żona   wykastrowała i nadal mam zwód penisa i to wcale nie mniejszy jak przed kastracją moich jąder. Nie pisz bzdur jak się wykastrujesz to się przekonasz sam na sobie czy penis ma zwód, czy niema zwodu po wykastrowaniu jąder . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaśka

Ale tu na tej stronie dużo  pisze,  ilu tu jest byczków wykastrowanych co już pozbawiły się swoich  jąder. O dziw ile by było smacznych cynaderek z tych jąder  i to bardzo smacznych z cebulką jak by je razem wysmażył na patelni.  Na pewno by była z nich kolacja bardzo droga i wystawna oraz bardzo smaczna w szczególności dla par zakochanych, jedząc stare smaczne śmierdzące męskie zbuki dobrze wymoczone w wodzie i przyprawione różnego rodzaju koncentratami zabijających zapach i smród  starych  męskich zbuków.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł

Pani Kasiu  !!! Czy zrobiła by pani z moich jąder dobre cynaderki na zasmażanej cebulce,  Jądra mam jeszcze nie wykastrowane ale jestem chętny je sobie usunąć i się wykastrować . Moje jądra są bardzo wielkie tak ze kolacja dla      dwóch  osób była by z nich bardzo obfita i myślę bardzo smaczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Celina

Paweł !!!  stare zbuki to trzeba je długo moczyć w wodzie żeby nie śmierdziały i bardzo długo je smażyć na patelni bo są bardzo twarde i nie nadają się do  jedzenia .Można na nich tylko sobie połamać zęby. Jak są źle wymoczone w wodzie to śmierdzą na odległość przy smażeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.