Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karol

Usunięcie jąder a wzwód i orgazm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karol
Proszę o odpowiedź czy w przypadku usunięcia obu jąder można nadal mieć wzwód i mieć orgazm (oczywiście bez wytrysku)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Jeśli bierze się testosteron to można mieć tak samo długotrwałe i mocne wzwody jak przed kastracją i taki sam popęd. Można nawet mieć wytrysk, ale już nie tak obfity i jest on przezroczysty bo nie jest to sperma tylko wydzielina z prostaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alu
A zacisniecie nasieniowodów kleszczami burdizzo co spowoduje niepłodność czy też kastrację. Jądra przecież pozostaną tyle że żyłki zostaną zacisniete.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość samotny
witam państwa, tak czytam i czytam i zastanawiam się ile prawdy jest w tym co tu piszecie , bardzo interesuje mnie ten temat kastracja, ale bardzo chętnie zobaczył bym jakiś film lub zdięcia, skoro sa tu takie odważne panie to może maja jakieś dowody swoich czynów , chętnie bym zobaczył, albo poznał bym kobietę która to zrobiła . pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość samotny.
drodzy czytelnicy macie może jakieś zdięcia lub filmy z kastrowania faceta albo znacie jakieś ciekawe strony ,???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jola
jola koleżanka wykastrowała mojego męża a póżniej swojego gdyż mnie bzykał sami dali się kastrować jąderka wycięte skalpelem z znieczuleniem oni obecnie nas nie bzykają my musimy chodzić po prośbie wykastrowanemu nie stoi są mili ale niekiedy chciałoby się po

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jakub
darku po fachowej kastracji czas gojenia do tygodnia ale nie myśl o bzykaniu nie będziesz miał pociągu do kobiet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alek i przyjac
byliśmy niegrzeczni głupie myśli pewna pani nas wykastrowała przy naszych wspólniczkach jesteśmy bez jąder nam to nie przeszkadza one żałują muszą sobie przeciścić komin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anka
tatę wykastrowała mama mój chłopak dostał taki sam prezent ślubny oni zadowoleni a my nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomek
anka ja cię przelecę a jak będziesz chciała to niech twoja mama mnie wykastruje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beata
może przy okazji wytniecie jąderka mojemu ma duże jajka on chce żeby dałam go wykastrować po każdym seksie prosi mnie żebym go wykastrowała nie umiem tego robić dobrze zapłacimy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jolanta
kastrujemy na życzenie młode po studiach chirurgicznych z doświadczeniem i lokum zapewniamy komfort zabiegu ewentualna partnerka może być przy zabiegu kontakt gdańsk dworzec główny pkp blondynki długowłosa z plakietką kasia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natalka
polecam mojemu wycięły kulki w kilka chwil jest zadowolony a ja razem z nim jest spokojny nienerwowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olsztyn
Dajcie suczki nr,tel do siebie ok?To chętnie zapłacę za wykastrowanie mi jaj.Czekam na nr,tel do którejś z was,ale myślę ,że nie podacie bo to jest zwykła ściema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olsztyn
Przelecę każda za wykastrowanie mi jaj,jest chętna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wacek
Chcę się sam wykastrować,zakładając gumkę elastratorem ,jaki będzie skutek kastracji.Co się stanie z jądrami i kiedy odpadną.A może lepiej otworzyć worek mosznowy i wyjąć jądra potem zawiązać żyły i odciąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.