Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wędzidełko a przedwczesny wytrysk


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przyczyna przedwczesnego wytrysku może być krótkie wędzidełko? podczas masturbacji wytrysk następuje po minucie* może dwóch... Kiedyś były poszlaki stulejki jednak po wizycie u chirurga okazało się ze NIBY wszystko jest OK... Jednak chirurg nie zauważy przedwczesnego wytrysku... Teraz doszedłem do wniosku ze może mam za krótkie wędzidełko (podczas erekcji napletek schodzi za żołądź lecz gdyby mocniej naciągnąć to widać ze wędzidełko stawia opór). Z tego stwierdziłem ze to wina mojego głównego problemu... Jaka jest prawda? Czy to powód przedwczesnego wytrysku? czy z mojego krótkiego opisu wynika ze mam za krótkie wędzidełko i czy jest konieczność zabiegu przedłużenia na dzień dzisiejszy (nigdy się nie naderwało, nie krwawiło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyczyna przedwczesnego wytrysku może być krótkie wędzidełko? - raczej nie Jaka jest prawda? - tak prawdopodobnie to zbyt krótkie wędzidełko napletka, najlepiej w tej sprawie udać się do urologa, urolog po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania Czy to powód przedwczesnego wytrysku? - raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego tak krótko zwytrzymuje? skad to sie u mnie wzieło:( skoro to nie jest zwiazane z krotkim wedzidelkiem to jakikolwiek zabieg jego *przedluzenia* nie wiem czy jest koneiczny... w koncu jakby mi mialo sie naderwac skoro po wejsciu nastapi juz wytrysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego tak krótko zwytrzymuje? skad to sie u mnie wzieło? - najczęściej takie problemy mają podłoże psychiczne, po nabraniu dojrzałości seksualnej w tej dziedzinie z reguły takie problemy ustępują, można spróbować zastosować środki miejscowo znieczulające skórę żołędzia prącia, to wydłuża okres do wytrysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca to niewiadomo bo przeciez wędzidełko jest po to zeby napletek nie zszedl za daleko dlategostawia opor musisz wyprobowac podczas sexu jesli bedzie wszytsko ok no to nie masz problemu *]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, ze Masturbuje sie 2-5 minut na speedzie to sex bedzie trwał 30 sekund?! - Nie ma większego związku między czasem w jaki dochodzisz podczas masturbacji a czasem stosunku. Na przedwczesny wytrysk wpływa wiele czynników, często o podłożu psychicznym, np. stres spowodowany stosunkiem z nową partnerką. Zdarza się, że bez odpowiednich preparatów nie da się rozwiązać problemu przedwczesnego wytrysku. Polecam portal http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html gdzie znajdziecie preparaty do leczenia przedwczesnego wytrysku oraz wiele porad. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ja znam ten problem*) odwiecznie ten sam.. akurat nie mój maż tylko mój syn miał z tym problem i udaliśmy się razem do specjalisty mam do siebie mega duże zaufanie.. lepiej od razu skierować się do specjality, które przepisze odpowiednie leki.. ale jeśli to duży chłopak to zawsze najpierw w formie zabawy można wypróbować coś z internetu bez recepty http://shop-kamagra.pl/pl/p/SeXtreme-Power-XL-160mg/129 niestety w tej materii nie mam doświadczenie ale mąż przyjaciółki kupuje w tym sklepie i jest bardzo zadowolony z efektów.. *) w każdym razie powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obrzezaniu wiele mężczyzn odczuwa problemy z przedwczesnym wytryskiem. Żołądź prącia została odsłonięta. Oraz przez to jest znacznie bardziej wrażliwa na dotyk. Oraz na bodźce. W większości przypadkow trzeba poczekać kilka tygodni albo kilka miesięcy, aż wszystko wróci do normy. Ewentualnie mozna wspomóc się środkami, które mają w sobie lekkie substancje znieczulajace. Jest wiele dobrych spray-ów, które mogą pomoc w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nie dziala. Po pierwsze nikt tutaj nie twierdzi aby stosowac te srodki codziennie, mozna uzywać raz na jakis czas jak akurat ma sie ochotę i czas na dluzszy seks. A nie tylko na szybki numerek. Po drugie takie srodki uczą wiekszej kontroli nad sobą jak rownież nad wstrzymywaniem wytrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisze tutaj osoba powyżej. Środki są pomocne, jednak na początek nie polecam drogiego sprayu orgasm control, ale chusteczki orgasm control. Ogólnie chusteczki nie są takie tanie ale przetestujesz sobie czy na Ciebie dzialają i potem będziesz mógł ewentualnie kupić sobie spray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×