Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Starania o dziecko a narośl na jądrze


Gość MarcinW

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze od dwóch lat staramy się z żoną o dziecko.Jeżdziliśmy do przyczodni Gameta w Łodzi.Moja żona ma dwoje dzieci z innego związku a po badaniu lekarz prowadzący stwierdził że mam jakąś narośl na lewym jądrze i mam się zgłosić do urologa na badanie usg.Chciałbym zapytać czy to możze być problemem w poczęciu dziecka i jakie mogą być przyczyny tego.Bardzo się boję tego badania.Mam 30 lat i nie wiem co mam dalej robić.Czy to jest uleczalne? I po jakim czasie od leczenia mógłbym starać się z żoną o dziecko.Bardzo proszę o szybką odpowiedż.Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy to może być problemem w poczęciu dziecka i jakie mogą być przyczyny tego. - tak może być na skutek nieprawidłowej czynności miąższu jądra z powodu zmiany wykrytej przez lekarza, USG jest badaniem obrazowym, niebolesnym - proszę się go nie obawiać Czy to jest uleczalne? I po jakim czasie od leczenia mógłbym starać się z żoną o dziecko. - wszystko zależy od tego co powie urolog po badaniu, być może to niegroźna zmiana nie mająca wpływu na funkcje jąder, urolog po badaniu wszystko Panu wytłumaczy, najlepszym sposobem zbadania funkcji jąder byłoby wykonanie badania nasienia, o tym zadecyduje urolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×