Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Trening siłowy po operacji żylaków powrózka nasiennego


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Witam. Mam 17 lat i ponad 4 miesiące temu przeszedłem operację na żylaki powrózka nasiennego 1 stopnia po lewej stronie. Urolodzy twierdzili, że żylaków 1 stopnia się nie operuje jednak ja miałem wyjątkową sytuacje ponieważ w wieku 9 lat przeszedłem operację na wnętrostwo (prawe jądro) i było to coś w rodzaju *dmuchania na zimne* żeby mieć pewność, że w przyszłości nie będzie z tym problemu i żeby chociaż to lewe jądro było sprawne. Teraz minęło już sporo czasu od operacji (dokładnie 4 miesiące i 10dni) i chciałbym zacząć trening siłowy lecz nasuwa się pytanie czy mogę? Trening ten koncentruje się na ramionach, mięśniach klatki piersiowej i mięśniach grzbietowych. Są jakieś przeciwwskazania co do rozpoczęcia przeze mnie takiego treningu tyle czasu po operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za około 2 tyg mam zabieg operacji lewych żylaków powróżka nasiennego moje pytanie dotyczy przeciw wskazań jeśli teraz chodzę na siłownie to ile po operacji nie bede mogł uczeszczac na siłownie ? i jeśli chodzi o samo miejsce cięcia po lewej stronie poniezej pepka to czy jest to duże nacięcie czy bedzie bardzo widoczny znak po operacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×