Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kaskada żołądka


Gość Qc

Rekomendowane odpowiedzi

Kaskada żołądka to poszerzenie żołądka z załamaniem tworzącym ostrogę. To załamanie tworzy widoczny próg pomiędzy bliższą i dalszą częścią żołądka. przepuklina rozworu przełykowego - to ostateczne rozpoznanie, w pełni zdiagnozzowane cechy przepuklina rozworu przełykowego - to widoczne objawy przepukliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika39 lat

Witam,bardzo proszę o pomoc,od kilku miesięcy męczy mnie pieczenie w żołądku,bo zrobieniu skopii z kontrastem,wyszedł refluks i kaskada żołądka niewyrównująca sie podczas badania,reszta radiologicznie b.z.byłam u gastrologa ,przepisał leki*emanera 40,debretin,essox,powiedział ze u mnie refluks spowodowany jest tą kaskadą ponieważ żołądek bardzo powoli się opróżnia,nigdy nie przejadałam się i nie miałam zgagi,leki niewiele mi pomagają,nie mogę normalnie żyć,piecze mnie żołądek,a jak nie piecze to ściska w mostku,w żołądku czuję balon,czy jest pozycja w której kaskada szybciej się opróżni??czy refluks to faktycznie wina kaskady?bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym Pani coś doradzil ja mam 34 lata od 19 roku życia biore leki typu bioprazol od 2 lat czuje bardzo znaczne pogorszenie te leki przestaly dzialac czuje pieczenie pelnosc nawet kucie pod zebrami zoladek poprostu przestal mi pracować cały czas chodze napompowany. Gastroskopia mialem robiona 7 razy caly czas to samo zapalenie zoladka i dwunastnicy .Tomograf jamy brzusznej bez zmian rtg zoladka zoladek twozy pojedyncza kaskade z zaleganiem dużych ilości płynów. Odwiedzilem kilku gastrologow to samo mówią z tym trzeba nauczyć się żyć. To dlamnie bzdura jak tak można żyć. Przyjmuje leki mesopral 40.debutir.priotyk.debretin.przed snem famogast40 i nic lepiej. Mialem robiona kolanoskopie 2 razy ale nie do konca z przyczyn bolowych jeden z gastrologow zaproponowal żeby ja zrobic ponownie w warunkach szpitalnych pod narkozą napewno się zgodze bo się źle czuję i tak niemozna żyć. Pozdrawiam i życzę dużo sił w walce z tymi dolegliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×