Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nadbrzusza, okolic pępka


Gość katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna

Chcialabym sie zapytac , otoz mam bol w lewej stronie brzucha , tzn nadbrzusza , kolo luku miedzyzebrowego oraz w okolicach pepka , nie jest to bol ciagly , trwa nie wiecej niz pare minut, i zanika samoistnie.mam ten bol od ok 2/3 miesiecy .jem normalnie i wszystko jest wporzadku ze mna , ale martwi mnie ten bol... gdy leze na plecach nie boli bardziej , i nie przechodzi na plecy . czy to moze byc trzustka ? aha , od malego dziecka mam skrzywienie kregosupa , i teraz mam prace siedzaca ok 10 godin dziennie , czy to moze byc bol spowodowany przez kregosup ?? dziekuje , pozdrawiam ! ps.mam 22 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

W zasadzie truno powiedzieć tylko na podstawie tych informacji czy faktycznie przyczyną dolegliwości jest trzustka. Równie dobrze przyczną może być choroba wrzodowa. Dlatego najlepiej udać się do lekarza rodzinnego na kontrolne badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 dni boli mnie brzuch nad pępkiem. Mam kłopoty z wyprurznianiem,raz na 4 dni. Kiedy dotykam brzucha nad pępkiem jest twardy i boli . Ból nie jest stały, pojawia się często np rano boli 2- 3 h i znika na 15 min później wraca ponownie . W grudniu 20o9 r. wykryto u mnie kamień w woreczku żółciowym miał 8 mm. Dali mi leki i przeszło. W moijej rodzinie dużo osób chorowało na wrzody żołądka czy to jest możliwe że ja też mam wrzody ? Proszę o szybką odpowieź mam 19 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×