Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to wyrostek robaczkowy? nasilające i ustępujące objawy


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo czytałam o objawach zapalenia wyrostka robaczkowego. Miałam podobne objawy lecz bez podwyższonej temperatury. Ciągły ból po prawej stronie podbrzusza i ciągłe oddawanie moczu. Lepiej kiedy leżę pod ciepła kołdrą ze zgiętą nogą. Sądziłam, że to jajniki więc byłam u ginekologa, a on stwierdził, badając mnie, że wszystko jest w porządku i powinnam zrobić badanie moczu. Z racji tego, że jestem zapracowaną osobą brałam środki przeciwbólowe i rozkurczowe (nospa) i po pięciu dniach przestało mi dokuczać. Po 2 miesiącach objawy pojawiły się ponownie. W niedziele miałam podwyższoną temperaturę (37.7) byłam osłabiona, miałam dreszcze. Lekarz stwierdził przeziębienie. Boli mnie po prawej stronie kilka godzin, najczęściej rano później ustępuje i znów boli. Mam podwyższone tętno, brak apetytu. Jestem umówiona w najbliższy wtorek na wizytę u chirurga. Czy takie objawy, które się nasilają i ustępują mogą świadczyć, że to wyrostek? Jutro robię badanie moczu, jeżeli wynik będzie dobry to czy to też może być wyrostek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×