Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy napletek musi schodzić z obu stron idealnie równo?


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy napletek musi schodzic z obu stron idealnie równo ? W moim przypadku po lewej stronie napletka moge napletek w czasie wzwodu zsunác tylko kilka mm za żołądź natomiast z prawej ponad centymetr. Czy to jest normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Z obu stron wędzidełka występują u mnie dwa małe kawałki skóry,które podtrzymują napletek z przodu i to raczej normalne.Możliwe,że jedna z tych skórek jest krótsza? Martwi mnie to gdyż z jednej strony penisa zawsze dalej ściągnę napletek niż z drugiej.W niczym to nie przeszkadza,ae to dziwne według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, każdy tak nie ma, większość opisujących tutaj na forum ma znacznie gorzej, mają np. stulejki, które nie pozwalają w ogóle ściągnąć napletka, czy jakieś dolegliwości dermatologiczne, itd.. Tobie natomiast nie schodzi symetrycznie, przyznajesz, że to nie przeszkadza (jak rozumiem w seksie) ale dalej drążysz i doszukujesz się problemów.. idź do urologa, pogadaj, zapłać, wtedy może Ci się humor poprawi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu nie masz co robić jak do szkoły nie chodzisz i wymyślasz sobie problemy... nie, każdy nie jest inny, u każdego nie jest inaczej, albo jest OK i nie ma z tym problemu (jak u Ciebie) albo jest problem, który się konkretnie leczy... jak pomimo tej dyskusji uważasz, że jednak powinieneś się leczyć to idź do urologa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem co jest przyczyna..wedzidelko mam delikatnie bardziej polzone na lewo wiec szybciej bedzie ciagnelo lewa strone niz prawa.Mam ostatnie pytanie. Czy wystarczy jesli do seksu napletek zdejme do rowka zazolednego czy musze nizej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy nie wiem co mam robić zrósł mi się również napletek z żołędziem pomocy co mam robić jestem rozżalony proszę o odpowiedzi jak to leczyć mam 13lat czy nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×