Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle jąder i brzucha po zabiegu żylaków powrózka oraz wodniaka jądra


Gość Mietek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat. Przeszedłem dwa zabiegi związane z tym problemem, laparoskopie na żylaki powrózka oraz usunięcie wodniaka lewego jądra. Po zabiegach od jakiś kilku lat odczuwam bóle kręgosłupa i brzucha. Gdy sam się badam i naciskam na jądro ból kręgosłupa się zwiększa, a w brzuchu mam uczucie skurczu. Bólowi towarzyszy również kwaśny smak w ustach, brak apetytu i ciągłe pragnienie, co zdjagnozowano jako problemy z nerkami aczkolwiek konkretnej przyczyny lekarz nie był w stanie podać. Również po bieganiu pojawiają się te same bóle:jądra, kręgosłup i brzuch. Gdy ból brzucha nie ustaje dostaje rozwolnienia. Często czuje duze napięcie w okolicach brzucha jakby ciężkość. Robiłem już wiele badań min Usg jamy brzusznej, jąder, wszelkie badania krwi i moczu obecnie skierowano mnie na gastroskopie. Temu wszystkiemu towarzyszy osłabienie a brak apetytu powoduje, że chudne z dna na dzień. Przy odchylaniu się do tyłu lub napinaniu czuję ból rozchodzodzący sie od pępka w dół jakby po nitce. Objawy te pojawiają sie co jakiś czas lecz nie jestem w stanie podać z czym są związane Urolog powiedział mi, że może być to przepuklina pachwinowa, natomiast lekarz pierwszego kontaktu o bólach brzucha powiedział że również możę to być przepuklina, która podrażnia jelito. Proszę o pomoc gdyż mam już dośćchodzenia po lekarzach, które wiąże sie ze wstydem i ciagle tylko słysze badania nic nie wykazały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×