Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na penisie


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna zauważyłem guzek na penisie jest wielkości ok. 1 cm znajduje się w górnej części jest wyczuwalny pod kciukiem znajduje się pod skórą nie boli ani nie swędzi.Czy to może być coś groźnego i czy trzeba najpierw iść do lekarza rodzinnego po skierowanie? np. do UROLOGA? Bardzo proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodnie zaczopowany gruczoł łojowy. Najlepiej w tej sprawie udać się do lekarza rodzinnego. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania - może nie będzie trzeba konsultować się ze specjalistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu próbowałem wycisnąć jednego z guzków łojowych i następnego dnia powiększył się kilkakrotnie (ma średnicę ok 5mm) i jest bardzo twardy. Po tym jak się powiększył niestety popełniłem błąd i kontynuowałem wyciskanie. Nie wiem teraz co robić czy samo przejdzie gdy przestanę wyciskać czy to coś poważnego. Bardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że guzek pojawił się w dolnej części penisa i nie odczuwam żadnego bólu. Nie zbiera się w nim ropa przy wyciskaniu wydzielało się coś jak przy normalnych *syfach* na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam U mojego partnera w penisie pojawił się guzek wielkości ziarnka grochu, znajduje się w połowie długości penisa, nie jest widoczny, można go tylko wyczuć. Proszę o poradę. Natasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis podczas kąpieli zobaczylem maly guzek na penisie, z tego co wyczytalem jest to zaczopowany gruczoł łojowy, podczas lekkiego zacisniecia wyplynela biala maz a potem przezroczysty plyn, wielkosci pol ziarnka grochu, dokladnie przemylem, posmarowalem kremem, no nie wydaje mi sie zeby bylo to cos powaznego, jak to przemywaz zeby zniklo co zastosowac (bez recepty najlepiej), moze plyn do higieny intymnej. nie wspolzylem z nikim wiec zakazenie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam 19 lat i od 4 dni mam problem. Nagle wyskoczyl mi guzek ok. 1 cm ale pozniej sie troszke powiekszyl. Boli mnie on. Smaruje go neomycyna i cos z niego czasami wyplywa, cos zoltego i wodnistego. Guzek powiekszyl sie kiedy probowalem go wycisnac. Czy to jest cos powaznego? zdjecia: http://img12.imageshack.us/i/dsc01582e.jpg/ http://img714.imageshack.us/i/dsc01581zm.jpg/ http://img130.imageshack.us/i/dsc01580o.jpg/ Prosze o pomoc. Pozdr Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otoz moj problem powstal ok. 2 lat temu podczas wypadku na skuterze uderzylem sie w penisa. Powstal maly guzek ponizej napletka. Nie odczuwam zadnych boli, nie mam problemow z erekcja czy oddawaniem moczu. Moje pytanie czy ten guzek nie zagraza mi na przyszlosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie od roku mam coś takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fdf6b71018f14ba.html myślałem ,że to mi zniknie... chciałbym się dowiedzieć co to jest i czy można sobie to samemu usunąć bądź czy zniknie to w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otoz mam dziwny problem, a mianowicie na moim penisie juz jakis czas mialem dziwna narosl, na poczatku byla niewidoczna i myslalem, ze sama zniknie lecz od jakiegos roku jest dosc wyrazna i do tego pojawil sie maly guzek, nie prycz.Wszystkie zmiany wystepuja na zoledziu, a doklaniej u ujscia cewki moczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pojawil mi sie tydzien temu taki maly guzek pod skora na penisie (blisko jego laczenia z reszta ciała. Nie bolal , nie swedzial , gdy chcialem wycisnac nic nie wychodzilo z niego. W jego srodku wyrastal wlos( nie wiem czy ma to jakies znaczenie). Po ok 3 - 4 dniach zszedl i pojawil sie nastepny taki sam jakies 2 cm obok i rowniez zszedl po takim czasie. Co to moglo byc?? Czy jest mozliwosc aby byla to kila??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu chłopakowi ten guzek, który ma EGGRW sam zniknął nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak, podczas... stosunku. A planowaliśmy wcześniej wizytę u lekarza. *) Tak więc nie martwcie się, jak kocha to wyleczy! *) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darius12

Witam. Przy masturbacji zauważyłem guzek który leży po prawej stronie penisa pod żołędziem na trzonie. Gdy penis jest w czasie wzwodu to guzek się powiększa, w środku tego guzka wyczuwalna jest żyła, guzek mnie nie boli. W stanie spoczynku takze go widać lecz nie zawsze. Proszę o poradę, czytałem o guzach na penisie wiele lecz niewiem co dalej z tym zrobić czy potrzebna będzie operacja czy może jakiś żel lub ten guzek sam zejdzie ?? i czy w razie tej operazji mogę już nie mieć dzieci ?? Za odpowiedz i radę z góry dziękuję Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×