Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jadra i krew w spermie


Gość patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam też mam problem z jądrami. Jakiś zcas temu około 1,5 temu miałem zdiwną sytuację podczas masturbacji pojawiła się w mojej spermie krew. Nie było tego dużo, ale najpierw lekkie nitki w nasieniu, a pozniej juz sama krew. Mała ilosc, ale barzdo mnie to zdziwiło. Po tyym miałem dziwny dyskomfort w jądrach lekki ból przeszkadzający. Wyczytałem, ze to mzoe bylo jakies zapalnie lub od goracej wody w wannie. pobolewało i wkoncu po 2 tygodniach pzreszło. Niedawno pojawiło sie znowu na przemian jedno i drugie, ale prawe dosyc mocno. Wczesniej zauwazylem cos dziwnego jakby powiekszyla mi sie moszna. Są momenty ze jest strasznie wielka rozciagnieta, a pod penisem robia mi sie wrecz takie dziwne przestrzenie. Lewe jadro jest czyste, ale prawe wyglada momentami jakby bylo przekrecone. Zmartwilo mnie to wkoncu zaczalem wyczuwac zdiwne jakby zylki na jadrze. Wielkoscia sie nie roznia niz poprzednio, ale na prawym mam juz dosyc duze zylki. Na dolnej jego czesci jakby na dolnym czubku jest takie jakby zgrubienie myslalem ze to najadrze ale z atalsem nie zgadza mi sie jego ulozenie. CZasami jest normalnie jakby podczas snu jadro mi sie w tym rozciagnietym worku przemieszczalo. CFzasem sa dni ze jest okej worek jest fajny normalny, ale zwlaszcza wieczorem i gdy nosze bokserki do snu to rtobi sie rozciagniety do tego stopnia ze jak sie poloze to lewe jadro jakby chowalo mi sie do jamy brzusznej. To nawet nie boli tylko takie dziwne dyskomfort jakby lekkke caizenie w dol, jakby bylo jadro odwrocone, ale ma na swojej powierzchni jakby zylki. jedna duza jak naciagne worek to widac ze ejst ona taka granatowa. Wiem ze musze pojsc do lekarza,a le mam lekkiego stracha. Nie wiem czy to zylaki, czy jakis guz narosl.Czasami mam wrazenie jakby jadro mi sie obrozilo bo jak stane to jest one odchylone pod katem ionaczej niz normalnie kiedys. Starams ie je jakby naprostowac lekko przesunac i wtedy wyglada lepiej mniej dyskomfortowo je tez odczuwam .I te najadrze jakby pzremiescilo sie na sam dol plus ta zyla.Czasami odczuwam lekki jakby bol pod jadrami zwlaszcza jak dlugos iedze. czasem zapiecze cos jakby nad jadrami wysoko parwie pod trzonem penisa ajkby ktos lekko spirytusem mi przecieral po ranie. Moze wspomne ze wszystkoz aczelo sie od tek krwi wtedy i powiazalem to tez z tym ze nosilem wtedy worki z ziemniakami dziadkowi, i dosyc sie nadzwigalem. Nasienie jest okej czasami tylko pojawi sie jakby kropka krwi, ale zadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że obecność krwi w nasieniu jest już wystarczającym powodem żeby zgłosić się do - najlepiej lekarza specjalisty Urologa - lub przynajmniej do lekarza pierwszego kontaktu (rodzinny). Nic się nie bój lekarzy! Ja mam 27 lat a dzisiaj byłem po raz pierwszy u Urologa (prywatnie bez skierowania) na badaniu jąder w celu potwierdzenia czy wszystko jest w porządku. Badania nic złego nie wykazały i NIE SĄ ONE NICZYM ZŁYM! jedno z pierwszych pytań jakie mi urolog postawił, to czy widuję obecność krwi w nasieniu! Krwi oczywiście nie widywałem, nie miałem żadnych boleści czy innych niepokojących objawów za wyjątkiem jednego większego jądra. Skoro ja dla samokontroli poszedłem, to ty tym bardziej z opisywanymi problemami do lekarza powinieneś popędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojde pojde jutro poszukam lekarza, ale pomyslalem ze nie zaszkodzi zapytac tutaj tez. myslalem ze to moze jakies zapalenie tylko, ale troche sie martwic zaczymnam anczytalem sie tyle o tym raku itd wiec pojde sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się naczytałem o raku itd. i stwierdziłem, że pomimo wielu pomocnych opinii forumowiczów nie ma na co dalej czekać, bo jak nie zbadają mnie osobiście, to zawsze będę żyć w sferze domysłów. Ale dobrze, że piszesz i pytasz na forum. To również motywuje i zachęca do podjęcia działań. Ja w przyszłym miesiącu zrobię sobie jeszcze badania na CEA, AFP, BHCG aby wykluczyć ponad wszelką wątpliwość zmiany nowotworowe, chociaż USG jakie miałem powinno je wykryć. I pamiętaj! Twoje objawy wcale nie muszą być związane z nowotworem! Głowa do góry i odezwij się jak będziesz po wizycie u lekarza aby zmotywować innych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarza juz znalazlem, ale musze zcekac do nowego roku. wczoraj piekło mnie nad jadrami troszke jakby nad trzonem penisa.wzialem tabletke i pzreszlo. wieczorem mam strasznie rozciagnieta poszne. jak spie jadra sie przeuwaja iw stalem rano to prawe bylo bardzo jakby poprzekrecane oplecione jakby jakas gruba zyłą. na dole po od strony jakby srodkowej mam jaby narosl wlaczaca sie z ta zyla. moze mi sie jadro poprostu z najadrzem przemieszcza nie wiem. temperatury nie mam wszystko ejst okej. troszke tez jakby bolalao pieklo jadro zwlaszcza dół tam przy tej zyle. naciagnalem moszne i mam jakby granatowa zyle krwiak na mosznie. sam ten niby przewod jest troszke widoczny przez skore. normalnie masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko. od kilku dni bardzo boli mnie prawe jadro,jest bardzo spuchniete moim zdaniem duzo wieksze od lewego.mieszkam w uk i jest tu problem z urologiem,bylem u lekarza rodzinnego i powiedzial ze jest jakas infekcja w jadrze dal mi antybiotyk na 10 dni (ciprofloxacin) biore go juz 3 dzien ale nic nie pomaga a wrecz przeciwnie! bolo mnie rowniez okolice kolo jadra,pachwina i odczuwam rowniez bol w prawym udzie! czy moge liczyc na jakas porade???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie tez zastamawiam czy nie mam zapalenia.pamietam bylem chory bralem antybiotyk i wtedy jakos mi przeszlo na jakies 2-3 tygodnie. teraz czuje ciazenie prawego jadra zakladam bokserki to worek mi sie robi taki wydluzony i jakby dziura pod penisem.nigdy tak nie mialem.jadro jest jakby z zyklami taka jedna jakby opleciona wkolo dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bokserki luzne i spanie bez nich w ciepłym to masakra. 1 raz od razu uraz i objawy jakie opisujecie. Powiedziałem sobie nigdy luźnych gaci. Mineło pare lat i pech chciał, że ząłożyłem szorty. Pozrywałem znów coś i krew. Jesli to nie to idź do lekarza, jesli sobie wykręciłeś zmień bieliznę na bardziej trzymajacą. U mnie 3 razu nie bedzie. Dbajcie o klejnoty niech sie równo w kupie trzymaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mialem taki sam problem pierw male ilosci krwi w spermie potem sama krew nie poszedlem do lekarza to byl blad to jest rak jader wykryto mi go po 3 miesiacach jak mialem isc do lekarza skonczylo sie wycieciem jednego jadra potem drugiego a na samym koncu przezuty idz szybko do lekarza ja walczylem 2 lata i udalo sie ale bardzo duzym kosztem ja wygralem aty mozesz nie dostac takiej szansy powodzenia kolego!!!!! maxel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z was powinien iść do lekarza, ja właśnie też byłem dziś. Zbadał mi nerki, jądra i prostatę ręcznie i przez USG, nic nie wykrył, żadnych zmian powodujących krew, a więc zostały po prostu pękające naczyńka które często się uszkadzają głównie od jazdy rowerem, motorem albo wysiłku np: siłowni. Kolor nasienia miałem różny, od nitkowatych przebłysków krwi po wręcz samą krew, co wyglądało wręcz fatalnie. kazano mi brać rutinoscorbin i nie jeść nic co rozrzedza krew. krótko mówiąc muszę się liczyć z tym że to będzie wracać, ale przynajmniej uspokoiłem się bo mi sprawdził wszystko co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o pomoc mam 33 lata.Mam taki problem ze od trzech dni zauwazyłem w spernie dziwny kolor taki ciemny brazowy albo cos podobnego i cos odrobine krwi niewiem,a jeszcze cos mnie zaczeły jadra bolec. A tydzien temu uprawiałem sex i nic nie było była normalna sperma.Tylko miałem problem ze zwodem,chyba ze byłem zdenerwowany i bolała mnie głowa.Prosze o dorade i jakokolwiek pomoc, z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×