Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwiomocz ze skrzepami po seksie


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Jestem 29 letnim mężczyzną, mam bardzo dziwną i nieprzyjemną przypadłość. Otóż ok. 5 lat temu podczas stosunku z dziewczyną poczułem jakby ukłucie jak by w penisie i w okolicach gruczołu krokowego. Poszedłem po stosunku się załatwić a tu szok !!! &#8211* w moczu były duże ilości czystej krwi i skrzepów. Po 2-3 oddaniu moczu z krwią problem ustąpił. Spokój był na ok. 6 miesięcy, później znów podobny incydent i coraz to częstsze w następnych latach pojawiające się problemy z bardzo obfitym krwiomoczem tylko po stosunku z partnerką. Miałem robione badania: USG, krwi, prostaty, moczu i wszystko było ok. Po mniej więcej 2 latach poszedłem do lekarzy specjalistów-urologów aby głębiej zbadać temat: leżałem w szpitalu na oddziale urologicznym miałem robioną: CYSTOSKOPIE, BADANIE PRZEZ ODBYT, TOMOGRAFIE KOMPUTEROWĄ, POSIEWY &#8211* wykluczone nowotwory ect&#8230*, niby wszystko ok. tylko taki drobny zapis &#8222*odcinek sterczowi cewki przekrwiony, łatwo krwawiąca śluzówka wzgórka&#8221*. Lekarze nic nie stwierdzili, kompletnie i nie widzą przyczyny. No i tu dziwna sprawa- po pobycie w szpitalu i wzięciu zapobiegawczo po badaniach leku przeciwko bakteriom (Trimesan)miałem spokój z krwiomoczem po stosunku ok. 15miesięcy (zazwyczaj miałem to po parę razy w roku). Dodam iż incydenty pojawiały się najczęściej w chwili osłabienia organizmu, np. po dużej libacji alkoholowej. No i po 15miesięcznej przerwie problem powrócił ale trzymał mnie ok. 2miesięcy, byłem u urologów nic nie stwierdzili, robili mi badania ect. więc spróbowałem leczyć się sam, znajomy zapisał mi Cipronex i puściło mnie. Miałem spokój aż do teraz czyli ok. 12miesięcy. Czy jest możliwe, że cierpię na jakieś schorzenie które dopada mnie podczas osłabienia ogólnego organizmu (grypa ect.) i , że nie wychodzą w posiewach bakterie a leki przeciwbakteryjne pomagają czy to może zbieg okoliczności a incydenty same przemijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, napisz bardzo proszę jakie badania miałeś robione bo mi chcą zrobić jeszcze raz cystoskopię a nie wiem czy to pomoże bo znam przypadek który miał już wykonywane to badanie 4 razy i nic. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadło trzeci raz, średnio co 2 lata , za pierwszym razem lekarz stwierdził stan zapalny prostaty,dostałem chyba jakieś antybiotyki i przeszło. Za drugim trafiłem do innego lekarza wyszło mu że mam guza pęcherza,poszedłem do innego lekarza aby zrobił mi usg powiedział mi że na sto procent pęcherz jest wporządku. na wszelki wypadek poszedłem jeszcze do innego i on także wykluczył problemy z pęcherzem. Mój problem zniknął tak samo szybko jak się pojawił aż do teraz.Dodam tylko dla jasności że problem zawsze pojawiał się tylko po stosunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem taka przypadlosc jakiś czas po każdym stosunku. Rzucilem palenie i problem ustapil rok bez nikotyny poprawil moja kondycje w lozku. Niestety zaczolem znów palic i problem powrocil. Teraz wybieram niikotyna czy dobry sex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

Ja też tak mam od jakiegoś czasu ten problem. Byłem u lekarza i po badaniach *mocz,krew. itp.* powiedział że to bakteria np.złapana na basenie. Myślałem że to mię dopada jak popiłem wcześniej ale nawet bez alko i wypoczęty to się pojawiało a skrzepy były tak wielkie że nie mogłem zrobić siku i miałem wrażenie że mię rozerwie. Macie jakiś pomysł gdzie mogę się udać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki , żadna bakteria ani prostata , Oni mam na myśli lekarzy niemaja pojecia.Mam ten sam problem co wy , skrzep przy oddawaniu moczu i tylko po stosunku , żadnego bólu tylko skrzep krew i po chwili jest ok. Problem znika i sie pojawia powiedzmy co 15 miesiecy .Oczywiście również odwiedzałem *lekarzy* i na nic żadnej diagnozy. Dopiero kolega tego forum pomógł mi i nie tylko mi paru innym i jestem niesamowicie wdzięczny ze dzięki niemu jest juz ok. Kolega zna nazwę leku który pomógł mi i pewnie wam koledzy tej przypadłości , oczywiście nie podam wam nazwy leku ponieważ osoba która mi ją podała może sobie nie życzy żebym Ja był od tego. Mogę tylko podać pseudonim jego * hepis* Piszczcie do niego i wam pomoże , bo dzięki niemu żyję normalnie i wielkie dzięki heepis poprostu brak słów jesteś naszym wybawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Witam. Mam taki sam problem jak Wy Panowie. Krew w moczu ze skrzepami po stosunku. Przez ok roku był spokój ,aż do dzisiaj. Jeśli znacie przyczynę lub lek który pomoże to proszę o pomoc. Na forum wyczytałe,że niejaki hepis zna lek na tą dolegliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ponad 6 tygodniowej kuracji antybiotykowej i wybraniu 3 rodzajów antybiotyków cipro.., lewo.. i jeszcze jakiś jeden nie doznałem poprawy jedyne co mi przeszło po antybiotykach to ustąpienie w trakcie brania atybiotyku bólu w dole pleców ale zaraz po wybraniu ból powracał. Antybiotyki na skrzepy krwi i krew w nasieniu nic nie pomogły. Miałem takie same objawy jak kolega który zamieścił ten post jako pierwszy. Zacząłem brać Cynk i wszystko jak ręką odjął po 2 dniach wszystko wróciło do normy brak skrzepów, brak krwi w nasieniu brak bólu w plecach, normalne oddawanie moczu. Biorę jedną tabletkę tego cynku codziennie i jest super. Polecam Cynk nie zaszkodzi napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×