Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa po stosunku, kłucie jak by wbijano igłę


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj odbyłem stosunek z dziewczyna i po stosunku zaczał mnie bolec żoładź (bol odczuwam w srodku żołedzia, brak jakichkolwiek zaczerwienien , albo zranien).Jest to taki bol jak by mnie ktos kujnął igła podczas oddawania moczu.Bol jest krotki i nieprzyjemny..Prosze o szybko odpowiedz.Czy to jest normalne?Co jest powodem bolu?Jakie kroki podjac?Z gory dziekuje i pozdrawiam! Chciałbym dodac jeszcze ze nie miewałem takich bólów do tej pory. Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ból może występować po stosunku seksualnym. Jeśli jednak nie ustąpi w przeciągu 2-3 dni radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Ból prawdopodobnie jest spowodowany nadwyrężeniem struktur członka. Przez ten okres radzę powstrzymać się od stosunków seksualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem od tygodnia po wytrysku po ok 5 min. zaczyna mnie piec wewnatrz penisa mozna powiedziec ze od połowy w góre.Pieczenie wyglada nastepujaco: powoli zaczyna dochodzic do stadium jakby była w srodku rana lub zwezenie rurki wylotowej rozrywa podczas sikania i jest takie silne ze musze siasc na sedes powoli wymuszajac sikanie po paru sikutach pieczenie powoli przestaje... Prosze o podpowiedz co mam robic poniewaz powoli przez w/w problem odchodza mi checi na sex z moja dziewczyna...z góry dziekuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze to jest zezaczka, lub poczatkowe stadium tego, masz wyciek bialy z penisa?? to tez objaw zezaczki. Udaj sie do lekarza bo albo to wlasnie ta choroba albo zapalenie pecherza moczowego... P.S na zezaczke tez jest lek w razie czego*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×