Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pogrubiona dolna część penisa


Gość Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy to normalne, że dolna część żołędzi może być pogrubiona ? Bo u mnie jest, jednakże nie mogę nazwać tego guzkiem. Jej *miękkość* jest identyczna co do reszty główki, ma tylko troszkę inną barwę bardziej intensywną. Czy to objawy raka ? I jeszcze jedno, jak przez dłuższy czas nie nawilżam żołędzi to ciężej schodzi napletek tzn. nic mnie nie boli ani nie jest to niemożliwe ale jakoś tak dłużej to idzie. Dopiero jak go nawilżę to schodzi gładko. Ktoś może wie co mi dolega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołądź może być nierówny i mieć grubszą dolną część. To dość częsta sytuacja. Sytuacja, którą Pan opisuje jest normalna. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie skonsultować z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mój problem polega na dziwnej pogrubionej dolnej część żołędzi, która ma bardziej intensywny (w wzwodzie nawet fioletowy) kolor. Pod tą pogrubioną warstwą znajdują się u mnie krostki, które przypominają prosaki tylko nie wiem czy mogą one się znajdować na żołędzi ? I czy jest to normalne, że ta pogrubiona dolna część żołędzi podczas wzwodu znacznie się zwiększa i zmienia swoją barwę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki obraz penisa jak opisujesz to normalność, penis składa się z ciał jamistych, które po pobudzeniu znacznie wypełniają się krwią co doprowadza do zmiany koloru skóry oraz powiększenia żołędzia (także nierównomiernego). Co do krost trudno mi określić bez badania co to jest. Być może to drobne prosaki. W razie wątpliwości radzę skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×