Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duży ból penisa


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24 lata - nigdy nie kochałem sie z żadną kobietą - wiem że w tych czasach to prawie niemożliwe ale jednak. Mam nie jeden lecz kilka problemów - może zaczne od najważniejszego według mnie - otóż po ściągnieciu napletka (wydaje mi sie że nie mam stulejki choc napletek schodzi dosyć ciężko i ze tak powiem na styk) odczuwam mocny ból przy każdym dotknieciu nie okrytej części penisa - jest on tak duży że praktycznie uniemożliwia seks - moge to porównać do bardzo silnego pieczenia. Moim drugim problemem jest to że w czasie wzwodu mój penis jest mocno zakrzywiony ku górze - wygląda niczym banan. Jestem juz dosyc mocno zdesperowany i trace nadzieje bo poznałem wspaniałą kobiete i wiem że raczej tego nie zaakceptuje. Bardzo prosze o pomoc - będe niezmiernie wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Taki wygląd prącia (odkrzywienie) nie jest patologią, ale stanem prawidłowym. Jeśli podczas stosunku zacznie odczuwać Pan ból najlepiej zgłosić się do urologa. Pieczenie może wiązać się ze stanem zapalnym lub zbyt dużą wrażliwością żołędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to choroba Peyroniego? Jeśli tak to zastrzyki sterydowe w miejsce zwłóknienia albo interwencja chirurgiczna. Zanim uda się pan do urologa niech spróbuje pan zmienić pozycję. Może to pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam 15 lat. od dwoch dni boli mnie pracie gdy naciskam na penisa. Przy masturbacji mnie nie boli tylko wtedu boli jak naciskam. Niewiem czy to ma cos zwiazek z tym ale jestem teraz chory (ból gardła, katar, temperatura) Pomóżcie błagam bo sie boje oto */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko przejściowy jakiś stan zapalny przy okazji uogólnionej choroby całego organizmu. Jeśli w przeciągu kilku dni taki stan samoistnie nie wycofa się radzę z tym problemem skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc! Od dwóch dni boli mnie lewe jądro. Boli tylko wtedy gdy je dotykam, naciskam na nie. Jest to taki ból, jak by mnie ktoś w nie uderzył. Dodatkowo jestem przeziębiony - boli mnie gardło, mam katar i ból głowy. Czy przeziebienie ma związek z bólem jądra? Proszę o odpowiedź. Jestem zaniepokojony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×