Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy żylaki powrózka się chowają?


Gość piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie: Czy jezeli pojawily by sie zylaki z lewej strony moszny to czy jest tak ze raz lewa strona moze wygladac tak samo na rowno z prawą stroną a raz bardziej nabrzmiala?? czy zylaki sie chowają czy jesli juz wystapią to poprostu zawsze są jednakowe?? Nigdy przed tem niezwracalem uwagi na wygląd moich jąder ,ale jestem 2 miesiące po zabiegu na przepukline i bardziej sie przypatruje. dodatkowo ciekawi mnie jeszcze czy jesli musialbym zrobic zabieg chociaz niekoniecznie bo mozna wyleczyc farmakologicznie,to po jakim czasie po takim zabiegu mozna wrucic do pracy? czy jest to powazny zabieg ? jak dlugo sie goji. bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jezeli pojawily by sie zylaki z lewej strony moszny to czy jest tak ze raz lewa strona moze wygladac tak samo na rowno z prawą stroną a raz bardziej nabrzmiala? -Tak może być. czy zylaki sie chowają czy jesli juz wystapią to poprostu zawsze są jednakowe? -Żylaki zmieniają swoją postać raz mogą być mniejsze raz większe. Żylaki powrózka najczęściej powiększają się w czasie długotrwałego stania. po jakim czasie po takim zabiegu mozna wrucic do pracy? -Z reguły wraca się do pracy po 3-4 tygodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×