Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z prawej strony klatki piersiowej


Gość Sylwia, 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia, 24 lata

Witam Mój problem dotyczy bólu i pieczenia z prawej strony klatki piersiowej na wysokości 2-iegi żebra blisko mostka. W niedzielę 13 grudnia musiałam wstać bardzo wcześni (4 rano), kiedy zadzwonił budzik zerwałam się i nagle poczułam straszny ból, który sprawił że nie mogłam odetchnąć. Po chwili siadłam na łóżko i zauważyłam że nie mogę podnieść prawej ręki do góry. W tym czasie czułam kłucie w klatce piersiowej. Po upływie ok 10 min. zamiast prawej ręki nie mogłam unieść w górę lewej. trwało to jakieś 2-3 minuty. Dzień był bardzo nerwowy i odczuwałam dalej bóle i klucie w klatce piersiowej. W ciągu następnego tygodnia odczuwałam kłucia ,które z czasem przeobraziły się w pieczenia. Dzisiaj mija dokładnie tydzień od czasu tego dziwnego stanu. Zauważyłam, że szybciej się męczę, Kiedy zrobię gwałtowny ruch od razu czuje to pieczenie, gdy zrobię głębszy wdech również się pojawia. Kiedy leżę i zmienię pozycję czasem mnie *zatyka* i nie mogę odetchnąć. Jestem nerwową osobą, wszystkim się przejmuje . Często sie przeziębiam i prawie cały czas jest mi zimno. Palę papierosy. Proszę o wskazówki, podpowiedzi dotyczące mojego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam wizytę lekarza. Jeżeli wykluczy chorobę organiczną zalecam wizytę u terapeuty manualnego, fizjoterapeuty, Należy doszukać się prawdopodobnie zaburzonego toru oddychania. To może mieć objawy w obrębie górnrego ,środkowego lub dolnego odcinka piersiowego. Pierwotnym objawem tego jest stres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 22 lata od jakiegos czasu mam pieczenie (klucie) w prawej piersi ( jest to dokladnie miedzy piersiami ale bardziej po prawej stronie, rok temy mialam robiona biopsie na ta sama piers ale od strony pachy stwierdzili ze to jest chyba wloczniak w miejscu gdzie mam tego wloczniaka mam tez dziwny bol ale to czasami, najczesciej to przed okresem pytalam lekaza dlaczego mam to pieczenie i dziwny bol to powiedzial ze ten wloczniak jest plytko umieszczony i nawet samo to ze ja o tym mysle to moze powodowac ze ja to czuje. Prosze o informacje z kad moge miec to pieczenie miedzy piersiami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×