Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększony węzeł chłonny, guzek koło ucha


Gość magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena

Witam mam 20 lat , od tygodnia czasu , wyczuwam guzek wielkosci ok 1 cm , kolo lewego ucha , lecz nie jest on polozony dokladnie kolo niego , jest on miedzy uchem a szyja , boli przy dotyku lecz nie bardzo , nie jest ruchomy i nie ma zrosnietych ze soba innych guzkow , wyczytalam ze to moze byc , wiezel chlonny , lecz sie przestraszylam ze to moze byc rak , poniewaz nie jest on ruchomy i nie bli bardzo mocno ... skora nad nim jewst leciutko zabarwiona na rozowo , lecz naprawde nie wielka plama , z toaleta wszystko ok , samopoczucie ok , nie mam nocnych potow itp... czuje sie zdrowa , prosze o podpowiedz czy to moze byc rak ? ile mam czasu zwlekac i go obserwowac nim pojde do lekarza ? dodam tez ze strasznie boli mnie ucho po tej wlasnie stronie czy to moze byc od tego ? , prosze mi powiedziec czy mam sie obawiac najgorszego ? z gory dziekuje . ps. nigdzie pozatym nie mam powiekszonych wiezlow chlonnych nigdzie procz tego jednego , moze i mam ale ich nie wyczuwam . jeszcze raz dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej od ucha. Mam tak samo po prawej stronie ucha. wczesniej mialam tak pod lewym uchem , w czsie zapalenia. teraz mam tak samo z prawym uchem . mam isc do laryngologa . wczesniej mialm problemy z uszmi wiec sadze ze too z powodu np. zapalenia ucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×