Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołędzia


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

W momencie dotykania (nawet delikatnego) czubka żołędzia odczuwam ból. Jest to uciążliwe np. nad ranem, kiedy penis jest we wzwodzie i napletek zsuwa się z żołędzi. Odsłonięty czubek penisa ma kontakt z bielizną/pościelą, co powoduje drażniące uczucie. Czubek żołędzia jest cały czas zaczerwieniony. Nieprzyjemne uczucie występuje zarówno w momencie dotykania odsłoniętego członka we wzwodzie jak i w spoczynku. Nie wiem na ile mogłoby to mi przeszkadzać w stosunku seksualnym, ale przez tę dolegliwość jestem kompletnie zblokowany i boję się podjąć współżycia. Do około 18-20 roku życia napletek praktycznie nie schodził z penisa, uniemożliwiając praktycznie higienę żołędzia. W wyniku intensywnej masturbacji doszło do sytuacji, że teraz nie mam z tym problemu - napletek zsuwa się bez większych problemów. Moją obawę budzi też kolor żołędzia: zmienia się od szarego, przez różowy, czerwony, fioletowy nawet do prawie czarnego. Ponadto penis ma często nieprzyjemny zapach (mimo częstej obecnie i dokładnej higieny tych okolic). Bardzo proszę o pomoc w powyższych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sławek

Mam taki problem nie dlugo mysle ze bede uprawiac stosunek z swoja dziewczyna i mam takie pytanie gdy sie myje i sciagam skore jak moj penius nie stoi sciagniecie napletka nic mnie nie boli myje woda go nic nie boli ale jak dotkne dlonia zoledzia to odczuwam bol nie wiem czy to normalne ale sie boje */ ze cos jest zemna nie tak */ mam tak od dluszego czasu nie wiem co mam zrobic na dodatek jak mi stoi i mam sciagnieta skore to odczuwam lekii bol tam gdzie jest zylka nie wiem czy to peknie ale sie obawiam */ prosze o pomoc mam 17 lat Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 20 lat, i po swoim pierwszym stosunku, nie odczułem jakiejkolwiek przyjemności z stosunku. Podczas stosunku lekko przez chwile mnie szczypało w żołądź, a po chwili mój penis odczuwał ból. Skórkę mogę obciągnąć do końca i to bez problemu lecz z trudnością wraca na żołądź (sytuacja kiedy jest penis w zwodzie), nie wiem czy także cała skórka podczas stosunku powinna zostać za żołędziem. Jedyny ból to tylko na żołędziu oraz brak przyjemności z stosunku. Czy coś ze mną jest nie tak? Jeśli tak to do jakiego lekarza powinienem się zwrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Specjalista od chorób wewnętrz

Najlepiej do lekarza urlologa! Urlolog zajmuje się chorobami zewnętrznymi, jaki wewnętrznymi narządów płciowych męskich. Zastosowanie: Skorzystać z żelów firmy np. Durex do ćwiczeń i przez pewien okres codziennie przy kompieli robić ćwiczenia i zalecam też żele do mycia chigieny intymnej. Mając na myśli ćwiczenia to nalać sobie trochę żelu do ćwiczeń na żołędzia i dalej tak jak byś się masturbował tylko wolniej poruszaj ręką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×