Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czarne podskórne guzy na penisie


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem kilka tematów na forum ale odpowiedzi były nie jasne więc założyłem własny z dokładniejszym opisem. Mam Problem, Miesiąc temu zauważyłem dwa małe guzki na penisie, przy żołędziu pod skórą, obserwowałem je do dziś. Lekko się powiększyły, mam 21 Lat. jest to miejsce dość krępujące więc zanim udam się do lekarza zapytam tutaj ..Anonimowo *) Opis: -Czarne wypukłe kropki rozmiar około 0.2 cm -Znajdują SIę Pod skórą -nie da się ich przemieszczać jak by były przytwierdzone do skóry właściwej albo jeszcze niżej.. do mieśnia. -nie bolą, jedynie przy dotyku zaczynam go odczuwać. -są twarde -znajdują sie w odległości około 0.5 cm od siebie. - ze zdjęc w internecie i opisów wnioskuje ze nie jest to torbiel ani tłuszczak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka tematów na forum ale odpowiedzi były nie jasne więc założyłem własny z dokładniejszym opisem. Mam Problem, Miesiąc temu zauważyłem dwa małe guzki na penisie, przy żołędziu pod skórą, obserwowałem je do dziś. Lekko się powiększyły, mam 21 Lat. jest to miejsce dość krępujące więc zanim udam się do lekarza zapytam tutaj ..Anonimowo *) Opis: -Czarne wypukłe kropki rozmiar około 0.2 cm -Znajdują SIę Pod skórą -nie da się ich przemieszczać jak by były przytwierdzone do skóry właściwej albo jeszcze niżej.. do mieśnia. -nie bolą, jedynie przy dotyku zaczynam go odczuwać. -są twarde -znajdują sie w odległości około 0.5 cm od siebie. - ze zdjęc w internecie i opisów wnioskuje ze nie jest to torbiel ani tłuszczak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka tematów na forum ale odpowiedzi były nie jasne więc założyłem własny z dokładniejszym opisem. Mam Problem, Miesiąc temu zauważyłem dwa małe guzki na penisie, przy żołędziu pod skórą, obserwowałem je do dziś. Lekko się powiększyły, mam 21 Lat. jest to miejsce dość krępujące więc zanim udam się do lekarza zapytam tutaj ..Anonimowo *) Opis: -Czarne wypukłe kropki rozmiar około 0.2 cm -Znajdują SIę Pod skórą -nie da się ich przemieszczać jak by były przytwierdzone do skóry właściwej albo jeszcze niżej.. do mieśnia. -nie bolą, jedynie przy dotyku zaczynam go odczuwać. -są twarde -znajdują sie w odległości około 0.5 cm od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×