Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za ciasny napletek po plastyce węzidełka


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Chirurg u mnie stwierdził zwężone wędzidełko (miałem bardzo duże trudności ze ściąganiem napletka w spoczynku, a w ogóle przy w zwodzie), i 2 tygodnie temu miałem plastykę wędzidełka (nie wiem czy tak to się nazywa, ale tak mi chirurg wytłumaczył), kazał mi to *trenować*, lecz przez prawie cały pierwszy tydzień jak próbowałem, leciała mi krew... w końcu udało się przy kąpieli, i teraz w czasie spoczynku nie ma większego problemu, lecz jak ściągnę napletek podczas spoczynku, to kiedy z tym ściągniętym napletkiem penis dochodzi do wzwodu, to czuje że mnie uciska pod żołędziem, przez co od razu nakładam spowrotem napletek bo boje się że może coś się stać, natomiast podczas wzwodu, to niestety żołądź nie może się zmieścić przez ten otwór napletka, w sensie że jak próbuje ściągnąć to boli mnie skóra, i ogólnie jest strasznie wąsko... I mam kilka pytań: 1. Czy jeżeli podczas spoczynku zdejme napletek i dojdzie do wzwodu, to czy ten uciskający napletek może wyrządzić jakąś *szkode*? 2. Czy ten napletek jeszcze się rozciągnie? 3. No i czy w ogóle to normalne po takim zabiegu?? Z góry dziękuje za odpowiedź :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 21 lat i 3 lata temu miałem przeprowadzany zabieg plastyki wędzidełka. Według mnie problem nie minął. Przed zabiegiem nie mogłem ściągnąć napletka w stanie spoczynku . Po zabiegu napletek bez problemu schodzi w stanie spoczynku lecz wstanie wzwodu nawet jeśli uda mi się go na siłę (co jest bolesne) ściągnąć w dół zaciska się on wokół żołędzia. Czy możliwe żebym miał stulejkę i za krótkie wędzidełko a urolog postawił zła diagnozę? Urolog który wykonywał ten zabieg uważa że wszystko jest ok skoro napletek schodzi w stanie spoczynku a co do mojego problemu uważa że *jeśli chcę*może mi zrobić obrzezanie. Już sam nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Proszę o fachową radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wystarczy tylko odpowiednia plastyka pozostawionego napletka, a nie całkowite obrzezanie. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się prywatnie z jakimś urologiem specjalizującym się w takich zabiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 18 lat i wczoraj miałem zabieg **plastyka napletka i przedłużenie wędzidełka** jak na szczęście mnie nie boli , moje pytanie dotyczy tego czy jeśli w spoczynku mogę ściągnąć napletek do rowka zażołądnego oczywiście w tym momencie zaczyna boleć to czy przy wzwodzie uda mi się spokojnie zrobić to samo w razie gdy się nie uda to czy można napletek jeszcze jakoś **wyćwiczyć**??? Jeszcze jedno pytanie mój penis jest zakrzywiony w dół czy to wina za krótkiego wędzidełka czy po przedłużeniu wędzidełka mój penis będzie prosty ???? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×