Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rokowania przy raku jelita czwartego stopnia z przerzutami do wątroby


Gość izabela

Rekomendowane odpowiedzi

W 2015 roku w trakcie operacji pęknięty jajnik , zapalenie otrzewnej , endromentrium wielkości piłki do gry , rozlana krew w brzuchu zdiagnozowanao rak jajnika. Po miesiacu 2 operacja i przypadkowe zauważenie przez lekarzy operujacych guz jelita grubego. IV stopień zaawansowania . 12 chemii . Pracuje, prowadze dom i mimo zarzutow byłego męża ,, ciebie nawet siekiera nie dobije,, żyje. Kocham 2 synow i dla nich będe zyc. Na przekor diagnozom i checiom bylego meza. Pozdrawiam wszystkich . Nie poddawajcie sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu jesteś wielka, jesteś gigantem i tytanem, po treści wpisu przypominasz mi bardzo moją najukochańszą, najpiękniejszą i najwspanialszą żonę, której mam niesamowity zaszczyt być mężem, patrzeć na Nią, zaszczyt być w jej pobliżu, a nawet oddychać tym samym powietrzem co Ona. Moja żona to mój świat, wszechświat, karma, nemesis, tlen którym oddycham, religia której jestem fanatycznym, ortodoksyjnym wyznawcą. Mamy dwie wspaniałe córki - 9 i 11 lat. Niestety 5 dni temu po pobycie żony w szpitalu postawiono rozpoznanie rak jelita grubego z przerzutem do wątroby 50 mm (badanie TK), powiększone węzły chłonne. Mamy 42 lata, żona nie ma rodzinnego obciążenia do III pokolenia, nie jest otyła, nigdy nie paliła, nie nadużywała alkoholu, zdrowa dieta, sport, żadnych objawów dotychczas. Diagnozę chcieliśmy usłyszeć bez ściemniania, tak jak zawsze postępowaliśmy w naszym dotychczasowym życiu. Wszyscy lekarze na Oddziale byli święcie przekonani, że żona nie wie z czym się mierzy, co jej dolega biorąc pod uwagę jak się zachowywała przez cały pobyt w szpitalu. Teraz czekamy na wyniki histopato - ale to formalność. Ja w tym momencie umieram, szukam gdzie mogę pomocy. Straszna droga przed nami. Wiem jedno jeżeli byłaby taka możliwość za takie osoby jak Ty lub moja żona natychmiast zgodziłbym się zamienić miejscami, to by była śmieszna cena do zapłaty. Natomiast Twój były nie jest mężczyzną tylko jego karykaturą. Wiem, że raczej nie oczekujesz cierpiętniczo - pocieszycielsko spojrzeń lub tekstów tylko konkretów, jeżeli tak to daj znać. Takie kobiety jak Ty i jak moja żona są warte wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prix replique collier bvlgari

The change in both mine and my husband*s mood and affect has been astonishing since we both started taking Plexus products. I did NOT expect any effect, and have been totally stunned at what we have experienced. Their ProBio5 probiotic actually contains both probiotics AND prebiotics. My husband is experiencing relief from severe IBS symptoms, and our energy level is double or greater. We are blow away by it and are thrilled beyond measure. I am in my 60*s and he is about to turn 60. I still marvel every day at how GOOD I feel!!! As a health care professional myself, I can*t believe I *missed* all this research. I guess when we specialize, we tend to stay within that field and not notice others as much. Now, the more I read on this, the more I am convinced that the developers of the Plexus products have hit upon a combination of probiotics that apparently helps the majority of people-and their *Pink Drink* is truly amazing. I tried it out of curiosity after watching people rave about it for over a year and a half. Now I*m worse than they are, LOL!! prix replique collier bvlgari b zero http://www.bvlbzero.cn/fr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolonoskopia od 40 roku życia, co 5 lat, ewentualnie częściej przy niepokojących objawach. Konieczność! , aby nie żałować, że za późno. Chodźcie z NFZ, ze znieczuleniem (uśpieniem) jeśli myślicie, że potrzebujecie, choć w moim przypadku bez znieczulenia nie czułem żadnego dyskomfortu i tym bardziej bólu podczas badania (jeśli ktoś chciałby zażartować, to uprzedzę, że nie jestem homosexualistą :)).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×