Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiele najądrza


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu byłem u lekarza , po USG stwierdził iż są torbiele najądża największy wynosił 3,5mm dostałem , doxycyline i dicrobel , podczas brania antybiotyku nie odczuwałem takiego dużego bolu a torbiel powiekkszył sie nie co, wczoraj zakończyłem kuracje antybiotykiem od dziś mam duży tępy ból w okolicach torbieli oraz silny przeszywający kłująco palący ból w strone pachwiny? Prosiłbym o pomoc , wiem że mam sie zgłosic do Urologa niestety najbliższy termin mam na środe.. czy nic mi się nie stanie do tego czasu:(? ból jest dosyć ostry:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ból jest bardzo mocny, nie do wytrzymania radzę pilnie wcześniej skonsultować się z lekarzem - może to być objaw stanu zapalnego lub nawet skręcenia jądra. Trudno mi określić bez badania co się może dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skręcenia jądra co to oznacza? bo ono jest w takim samym kierunku jak było.. ból przechodzi od czasu do czasu potem znowu się nasila... do środy powinienem wytzrymać czy jest coś co moge zrobic jakieś okłądy ciepłe/zimne żeby pomódz jakoś wstepnie mojemu organizmowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Czy powstała ta Torbiel ma jakiś skutek z tym ze wcześniej jak byłem chory z 2 tygodnie temu lezałem w łózku i często trzymałem laptopa na kolanach brzuchu, jajkach:D no i grzeje to troszeczke... chce wykluczyć jakieś elementy by jak coś wiedzieć coś na ten temat. iii Skręcenia jądra co to oznacza? bo ono jest w takim samym kierunku jak było.. ból przechodzi od czasu do czasu potem znowu się nasila... do środy powinienem wytzrymać czy jest coś co moge zrobic jakieś okłądy ciepłe/zimne żeby pomódz jakoś wstepnie mojemu organizmowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×