Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne pieczenie i ból z tyłu głowy


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od dwoch tygodni mam silny bol glowy z tyłu z takim uciskiem i pieczeniem tzn. uczucie gorąca. Zrobilam zdjecie rtg na ktorym wyszlo ze mam zatoki czolowe i nosowe , dostalam biracef 500 i przy pierwszej dawce trafilam na pogotowie z drgawkami i brakiem oddechu, dostalam hydroksyzyne,nadal biore ten antybiotyk i nie mam juz takich objawow oprocz tego ze ten silny ucisk z tylu glowy i promieniujacy do lewego barku z uczuciem gorąca (pieczenia) jest nie do wytrzymania. Teraz objawy sie nasilily bo mam niewyrazne widzenie i wewnetrzne drgawki calego ciala, (zostaly mi juz tylko 3 tabletki bioracefu) mam jeszcze uczucie ze chce mi sie wymiotowac ale wymiotow nie ma. Z tylu glowy powyzej karku lewa strona jest bardzo powiekszona tzn, ta kosc lewa . Prosze o pomoc ? co mi jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kamilo ! Mam takie same objawy ,plus drętwienie i mrowienie kończyn , drgawki oraz przyspieszoną akcję serca. Moja doktor rodzinna skierowała mnie na wyniki wykluczające boreliozę,weź również pod uwag ,że może to być SM. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest ucisk nerwu kręgosłupa szyjnego, stąd ten ból i pieczenie. Mój wpis jest po dwóch latach, ale to informacja, gdyby ktoś miał podobnie. PS. Hydroksyzyna to nie antybiotyk tylko psychotrop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×