Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wytrysk krwią


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Zdazylo mi sie 2 razy ze podczas stosunku (regularnie wspolzyje z jedna partnerka od 3 lat) mialem wytrysk krwia. Nie bylo przy tym bolu. Podczas gdy sikalem po stosunku (w przeciagu paru godzin) zauwazylem ze w moczu byl skrzep i dosc duzo krwi (poczatkowo). Zdazalo sie to tylko podczas pierwszego oddawania moczu po stosunku. Bylo to okolo pol roku temu, od tamtej pory nie mialem problemow do wczoraj. Podczas wytrysku znowu pojawila sie krew (duzo krwi, wygladalo to jak by zamiast spermy byla sama krew) a podczas sikania znowu pojawil sie skrzep, tylko ze tym razem do tego stopnia ze mialem problem z wysikaniem go. Szukalem troche informacji na ten temat w internecie i jedyne co znalazlem ze w zyciu kazdego mezczyzny wytrysk krwia (1-2) jest w granicach normy. Czy nie jest to choroba weneryczna, badz zapalenie ukladu moczowego. Zauwazylem tez ze dzieje sie to zazwyczaj gdy stosunek poprzedza wysoki stan podniecenia (np. dluga gra wstepna). Moze mam poprostu slabe naczynka krwionosne w penisie? Boje sie ze dostane zakazenia. Prosze o pomoc albo o rade do kogo moge sie zglosic? Czy bylby to urolog badz ginekolog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj stapler. Walczę z tym problemem ok 5lat, byłem już u wielu urologów, nie mam problemów jak twierdzą urolodzy ani z pęcherzem ani z prostatą - konkretnie nic nie wiedzą a miałem naprawdę bardzo dużo badań: USG, badanie krwi, posiew moczu, nasienia, badanie gruczołu palcem, też badanie USG przez odbyt, CYSTOSKOPIĘ, TOMOGRAFIĘ KOMPUTEROWĄ z oceną pęcherzyków nasiennych i nadnerczy...... Temat rzeka naprawdę, ale powoli sam dochodzę co tak naprawdę mi dolega lecz to wraca co jakiś czas i jest uzależnione od pewnych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

No i znowu to samo... Pare miesiecy przerwy i wczoraj znowu wytrysk krwia a dzisiaj rano mocz ze skrzepem i duza iloscia krwi. Zero bolu. Chyba jednak trzeba sie bedzie wybrac do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grzegorz. Temat jest dość ciężki, mam to cholerstwo już parę lat, zebrałem już trochę informacji w tym temacie. Jeśli chcesz to możesz podać swój kontakt a ja przekażę ci pewne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość waldemar

Witam wszystkich cierpiących na krew w spermie i krwiomocz ze skrzepami po stosunku. Mam ten problem ok 5 lat. Wszystkie leki zawodzą, problem tkwi raczej w sferze fizycznej. Dla rozjaśnienia odsyłam do stron, do tego pierwszego linku należy przeczytać odpowiedź chorego (na samym dole): http://zdrowie.onet.pl/1549142,3533,,,,niepokojacy_objaw_podczas_ejakulacji,ekspert_seksuolog.html http://www.urologiapolska.pl/artykul.php?1383 Dodam jeszcze, że znam osobę której prawdopodobnie pomogło żelazo, lecz na mnie jak na razie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Miałem tem sam problem. Krew w nasieniu i podczas pierwszego oddania moczu krew ze skrzepami. Leczyli mnie na prostate, zapalenie pęcherzyków nasiennych. Wszystko na nic. Mialem poszerzone naczynia żylne w okolicy cewki sterczowej i wzgórka nasiennego. W końcu trafiłem do Mazovi i tam wykonali mi waporyzacje tych poszyrzonych naczyń i wszystko minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie zrobicie to może minąć samo. Jednak może powrócić za jakiś czas. W moim przypadku powróciło za 7 lat i kolejny nawrót za pół roku i już samo nie przeszło. Najlepiej niech idzie do lekarza, gdyż może to być coś innego np. prostata. Jeśli mogę polecić to należy zrobić cystoskopie. Tylko róbcie tam, gdzie badanie nagrają w kolorze na płytę CD. Masz wtedy materiał do konsultacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie mun Byłem w szpitalu Mazovia u dr. Mor - miałem stwierdzone poszerzone naczynia żylne okolicy wzgórka nasiennego czyli podobnie tak jak Ty. BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA PORUSZENIE TEMATU NA TYM FORUM - POMOGŁEŚ MI ZNALEŹĆ PRZYCZYNĘ MOJEJ CHOROBY !!! Jestem świeżo po zabiegu, parę dni temu zostałem wypisany do domu, mam jeszcze opuchliznę i czekam aż zejdzie lecz cieszę się że w końcu po 6 latach wiem gdzie leży problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czytając to wszystko jestem lekko przerażony. Mam świeżo 18 lat.Dzis rano doszło do masturbacji.W czasie wytrysku doznałem szoku wytrysk krwią co prawda była tam mała ilość spermy plątająca sie w kałuży krwi. Pojawiło mi sie to 1 raz mam nadzieje ze nic mi nie jest. A co do moczu to oddałem go czystym moczem. Nie wiem co jest ale to mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam to samo co waldemar, mun i pozostali panowie. Dolegliwośc mam już ponad 25 lat. To sie pojawia i znika w różnych odstępach czasowych (lata, miesiące). Miałem wykonywane różne badania. Aktualnie biorę antybiotyki. Urolog stwierdził, żę to są przewlekłe stany zapalne wzgórka nasiennego i prostaty. Jak kuracja pomoże to napiszę co i jak. Zastanawiam sie jednak nad tym co napisał mun. To może być dokładnie ta przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macza, powiedz na jakiej podstawie urolodzy twierdzą że to stany zapalne skoro nikt z nas nie ma dolegliwości typowych dla stanów zapalnych (pieczenie, problem z oddawanie moczu i t.p.) i nie stwierdzono u nas konkretnego typu bakterii która powoduje pękanie naczyń podczas wytrysku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem i też wpadłem w panikę ale naprawde nie ma co zaraz mysleć o najgorszym. Badania wykonałem czyli USG i cystoskopię (bolesny zabieg i nieco wstydliwy nie życze nikomu ale jak trzeba to trzeba.)Okazało sie po prostu ze jakas żyłka nie wytrzymywała podczas orgazmu. Nic nie wykryto poza lekkim obrzękiem wzgórka nasieniowego. Lekarz życzył mi udanego urlopu w którego skład również jak to określił wchodzi tzw. czynny wypoczynek hehehe! Samo przeszło. Nie zapisano mi nic tylko po badaniu 10 dni wykonac posiew moczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem że wczoraj to się przydarzyło mojemu chłopakowi ale że tak ujmę ja miałam okazję to zauważyć a on nie i teraz nie mam pojęcia jak mu o tym powiedzieć i jak zacząć tą rozmowę pierwszy raz się z czymś takim spotkałam nie chcę żeby mojemu chłopakowi zrobiło się przy mnie głupio tym bardziej że jesteśmy ze sobą niecały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak przy podnieceniu. ale przed wszystkim nie wiem czemu i skad to sie wzielo ze z penisa wycieka mi jakis sluz*/ i glupio czasami bo jak dziewczyna mi wsadza reke w majtki a tam mokro*/. duzo razy mialem tak ze jak sie (spuscilem) to krwi tam nie bylo, ttylko przy oddawaniu moczu skrzepy i duza ilosc krwi... ponad to udczuwam silny bol lewego jadra i podbrzusza. u lekarza nie bylem i wstydze sie pojsc. ale kiedys wiem ze moze mnie cos naprawde nie milego spotkac.... co radzicie ??:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×