Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wytrysk krwią


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co powyżej opisano ma związek ze stanami zapalnymi, borykam się z tym 20 lat antybiotyki raczej szkodzą niż pomagają, trzeba się do tego przyzwyczaić i poprostu najzwyczajniej w świecie dbać o siebie, gdzieś slyszałem że kwercytyna jest skuteczna, u mnie krwawienie pojawia się wyłącznie w okresach oslabienia organizmu stres, imprezy, przeziębienia glównie jesien zima jak się kalesonek nie założy :) a o hydraulike trzeba dbać :) zapobiegawczo rutyna plus wit. c ewentualnie do lekarza po cyclonamine na uszczelnienie naczyń krwionośnych - zaliczyłem masę specjalistów, wszyscy rozkładali ręce, gdyż z obserwacji jak i badań nic nie wskazywało, wyniki miałem wręcz idealne, to co powyżej opisałem wywnioskowałem na podstawie własnych obserwacji podkreślam prawie 20-sto letnich. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ta sama dolegliwosc skrzepy w moczu i krew w spermie doszlo do tego po ostrym seksie ale mysle ze poprzedzilo to przeziebienie pecherza mam tez pewne podejrzenia ze to moze byc z winy kobiety z ktora uprawialem sex mozliwe ze zarazilem się jakas bakteria od niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że jakaś bakteria, nie wiem skąd u mnie się wzięło, nigdy nie miałem problemów z układem moczowym, pęcherzem wszystko było ok do czasu zmiany partnerki (wcześniej nie żałowałem sobie i zero problemów), chyba że to zbieg okoliczności a tu nagle no i hu... strzelił, 3 miesiące z nią i krew w spermie, skrzepy w moczu problem z wysikaniem, później spokój na pare miesiący i znowu problem od dwóch tygodni, u lekarza nie byłem poczytałem trcohe i widze że nie jedyny mam to choróbsko jakieś, a najgorsze to że libido spadło i możliwości, podniecam się gra wstępna i pach opada lekko wypływa czerwona wydzielina, kur... no i po ptakach, ide sie wysikac a tu ledwo krew sie saczy w koncu skrzep wielki poleci to i wysikac sie moge. Ja pierd... czy mnie musiało się to przytrafić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. MUN *Witam Miałem tem sam problem. Krew w nasieniu i podczas pierwszego oddania moczu krew ze skrzepami. Leczyli mnie na prostate, zapalenie pęcherzyków nasiennych. Wszystko na nic. Mialem poszerzone naczynia żylne w okolicy cewki sterczowej i wzgórka nasiennego. W końcu trafiłem do Mazovi i tam wykonali mi waporyzacje tych poszyrzonych naczyń i wszystko minęło.* Cytuje wcześniejszą wypowiedź kolegi MUN. To co pisze jest prawdą ja również miałem *wypalane* poszerzone naczynia lecz chyba coś nie do końca wypalono gdyż problem po roku powrócił. Stany zapalne u mnie również wykluczono. To że podczas przeziębienia, po imprezowaniu te naczynia pękają to wynik tego, że wtedy organizm jest bardziej przemęczony, naczynia bardziej łamliwe, (po alkoholu się natomiast rozszerzają) i wtedy dochodzi do pęknięcia tych naczynek. Ja mam ten problem też z 10 lat, czasami bardzo o siebie dbałem i też naczynko potrafiło pęknąć. Niekiedy uprawiałem po wielkim imprezowaniu i nic nie pękało. Naprawdę nie ma na to reguły. Wszystko zależy od tego kiedy ten splot naczyń będzie nabrzmiały bardziej i pęknie podczas silnego podniecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Moj problem pojawił sie 3tygodnie temu, stosunek i krew w prezerwatywie, nie było tego dużo, ale wystraszyło mnie na maxa. Po stosunku, gdy oddawałem mocz poleciała skrzeplina i prawie sama krew. Poszedłem do lekarza rodzinnego, dostałem skierowanie na badanie moczu i do urologa. Tego samego dnia byłem już u urloga, wysłuchał mnie i dał skierowanie na posiew moczu i spermy. Między czasie w wynikach z posiewu moczu wyszło, że są bakterie i stan zapalny. Rodzinny dał antybiotyk i tydzień minał, wspomne że przy masturbacji problem nie występuje! Więc po tygodniu antybiotyku postanowiłem spróbować normalnego stosunku, nawet nie dąrzyłem dojść jak zauważyłem krew w prezerwatywie. W tym momencie oczywiście dalsza ochota na figle minęła!!! Gdy po półgodzinie poszedłem oddać mocz poleciało mase skrzepów i sama krew!!! Co najśmieszniejsze problem już drugiego dnia zniknął, mocz bez zabarwienia, po masturbacji zero krwi, sperma normalnego koloru, cały czas na antybiotyku + rutinoskorbin!!! Co to może być!!! Przy stosunku krew, przy masturbacji zero problemu!?!?!?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Pisałem już wcześniej o tym, że mam ten problem jak wszyscy z Was. Mam kontakt z jednym uczestnikiem tego forum. Po wizytach u urologów, w szpitalu, całym szeregu badań, żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Próbowałem najróżniejszych leków i żaden mi nie pomógł. Około roku temu zdecydowałem się wypróbować kolejny lek i o dziwo zadziałał!!! Od tego czasu nie mam już krwi w spermie, a wcześniej miałem za każdym razem jak się kochałem, a nawet wystarczyło się bardzo podniecić. Niektórzy z tego forum zdecydowali się na zabieg w klinice w Warszawie. Jednemu ten zabieg pomógł, u innego po pewnym czasie krew w spermie pojawiła się ponownie. Jeżeli ktoś z Was chce się dowiedzieć co to za lek, piszcie maila na adres heepis@op.pl. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania masz głupie poczucie humoru . Ja ze swoim chłopakiem uprawiam seks od roku i cztery dni temu podczas stosunku zauważyliśmy krew w prezerwatywie. Przed tym zdarzeniem kochaliśmy się przez trzy dni po kilka razy dziennie. Mój chłopak krwawił cały dzień następny i do tej pory krwawi. Dziś nad ranem znów bardzo mocno podejrzewany że jak ma wzwód. Dziś idzie do lekarza. I mamy nadzieję że nie jest to nic poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez mnie to dopadło :( pierwszy raz, gdy uprawialem sex z dziewczyna, w spermie pojawila sie krew, pozniej gdy oddawalem mocz tej krwi nie było, jestem ciekawy jakie moga byc ku temu przyczyny, dodam ze borykam sie z przeziebieniem juz ok 2 tyg, niemoge go wyleczyc, moze to przez to ze zazylem za duzo polopiryny s i rutinoscorbinu?organizm jest osłabiony i pekło tam jakies naczynko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję temat. Jestem w trakcie badań. Zauważyłem pewną zależność. Jeśli podniecenie trwa krótko, tj. wzwód i wytrysk to problemu nie ma. Natomiast długie podniecenie, długa gra wstępna to wtedy jest krew w spermie a potem w moczu. W moczu jest do godziny. Wtedy dużo piję wody i ktwawienie ustaje. Ostatnio wieczorem poszedłem spać jak już krwi nie było. Rano krew w moczu z dużym skrzepem. A potem mocz czyściutki. To tak jakby było jakieś krwawienie wewnątrz, następuje wydalanie, po dłuższej przerwie skrzep, czyli krwawienie ustaje. Może to żyłka pęka, jakieś naczynko, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Piszcie do mnie na maila heepis@op.pl, w temacie maila wpisujcie *hematospermia*. Podam Wam nazwę leku, który mi i jednemu użytkownikowi tego forum pomógł. Pozdrawiam Ps. Waldek odezwij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Trwa to już kilka lat. Wraca co pół roku, przeważnie z zimą. Również miałem szereg badań i nic nie wychodziło (cystoskopię, USG, TRUS, tomografię, posiewy). Teraz znów powróciło razem z mrozami. Idę niedługo do urologa i zapytam o poszerzone naczynia żylne. Może i temat dotyczy mnie. Osobiście nie znalazłem sposobu na to aby z tym walczyć, dlatego proszę o podzielenie się wiedzą jeżeli ktoś ma jakieś obserwacje - *doświadczenie*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. U mnie problem wystepuje od ok 5 ms. Mam 32 lata i cale szczescie parke potomstwa. Objawy krwawienie jeszcze przed wytryskiem. Wytrysk raz z duza iloscia krwi a nieraz z mala przy oddawaniu moczu po widac czerwone zabarwienie skrzepow niezauwazylem. Czasem mam slabe bole podbrzusza (bardziej jak by cos mi je uciskalo). Pozdrawiam wszystkich zycze szybkiego powrotu do zdrowia PS. Jakos niemoge sie zebrac w sobie by isc do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin. Pójdź do lekarza. Widzę, że objawy masz podobne do moich. A kiedy występuje u ciebie krew w moczu? Czy jest ona po ecześniejszym wytrysku z krwią i jak długo się utrzymuje? A ten ból jest zawsze przy oddawaniu moczu czy tylko wtedy gdy jest krew? Odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem pojawił się prawie dwa lata temu, krew w spermie, w moczu czyściutko. Byłem u urologa, badania *posiew, psa, per rectum, usg *nic nie wykazało. Uspokoiłem się a problem zniknął po roku znowu to samo, znowu badania i znowu ok. Znajomy urolog uspokoił mnie i powiedział , że to tylko naczynka robią się słabsze *mam 52 lata* i nic nie można zrobić. Obecnie problem jest* raz okres gdzie jest ok* innym razem znowu krew .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne trochę jest to, że krew jest w nasieniu a za dwa dni jej nie ma. Jak już się pojawia to jest także w moczu (ale zawsze w najpierw jest w nasieniu). I utrzymuje się do ok. 12-14 godz., w końcówce moczu. Kiedy krew jest w moczu to przy sikaniu czasami mnie kuje po lewej stronie brzucha robiąc pajęczynkę. Na uwagę zasługuje to, że krew pojawia się podczas stosunku a przy masturbacji nie. Ostatnio miałem to 2,5 tygodnia temu a wcześniej rok temu przez miesiąc . I do tego czasu był spokój. Robiłem badania prostaty, usg, psa, ogólne moczu i krwi. Wszystko ok. Urolog stwierdził zapalenie prostaty, choć nie mam żadnych bóli, problemów z oddawaniem moczu. Mam 35 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem w nasieniu dużo grudek brązowych, dziś były brązowe i dwie grudki czarne. Nic mnie nie boli nigdy wcześniej tego nie miałem.Dodam, że do wytrysku doszło bardzo szybko (2-3 min). Czy to mogło spowodować pęknięcie naczynka krwionośnego? Jestem tez na diecie Dukana, jem dużo pokarmów białkowych, może to od tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,miałam stosunek z mężczyzna któremu przy wytrysku poleciała krew,co mi grozi?czy mogłam się czymś zarazić?powiedzial ze jest zdrowy i nigdy wcześniej tego nie miał.oboje byliśmy w szoku.martwie się o siebie i nie wiem jakie badania mogę zrobić aby to sprawdzić.mielismy condoma ale mogło coś przejść przez niego lub w czasie laski mogła kropelka krwi dostać się do mojej buzi.prosze o odpowiedz oraz wasze zdanie.Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko niestety się nie wypowiem. Wczoraj mój urologia powiedział,że jeśli krew pojawia się w spermie to jeszcze nie musi oznaczać to nic poważnego. Gorzej jest gdy krew pojawia się także w moczu. I tym mniej trochę zmartwił. U mnie przypomnę, że krew pojawia się w nasieniu a czasami nawet przed wytryskiem (ale tylko podczas sexu) i potem w moczu do 20 godz. po tym zdarzeniu. Chociaż ostatnio miałem tak,że krew pojawiła się podczas sexu w piątek, potem w całą sobotę krew w moczu (w końcówce sikania), trzy dni przerwy,następnie w środę nad ranem przy sikania dużo krwi (przy wzwodzie,ale bez wcześniejszego wyrysku). I teraz od ponad dwóch miesięcy jest ok. Z tym,że na sex nie mam ochoty a przy masturbacji nie mam objawów. lekarz powiedział,że trzeba się przyjrzeć pęcherzowi moczowej. ogóle badania moczu, krwi, jamy brzusznej, psa, jąder są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×