Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

W zwodzie nie schodzi napletek, stulejka?


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat. gdy penis jest w zwodzie nie schodzi napletek, gdy staram sie samemu reka naciagnac skore to sie nie da do pewnego momentu, fizycznie skora sie nie chce na tyle rozciagnac (nie odslania sie caly zoladz). w stanie spoczynku moge normalnie skore zsunac z napletka. dlugosc penisa w wzwodzie to 15 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem. Mam 17 lat i chyba mam stulejke. W zwodzie napletek mi nie schodzi samodzielnie, gdy mu pomoge to schodzi normalnie za zoladz. Napletek i zoladz sa ze soba polaczone taka jakby mala czerwona *narosla* ktora pozwala zsunac napletek ale tylko za zoladz i nie dalej, przez niego naplet sie podwija i nie mozna go spowrotem nasunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 14 lat i gry mój penis jest w stanie spoczynku normalnie moge naciągnąć napletek... Ale jak jest w stanie wzwodu moge go jedynie naciagnac do polowy żołędzia i to z bólem. Nie wiem co robić... Jeszcze jedno gdy wczesniej sciagne napletek z żołędzia i moj penis udaje sie w stan wzwodu strasznie boli i robia sie na nim takie biale plamki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr.Stuleja

Chłopaki, kiedyś też miałem taki problem jak Konrad i Patryk. Udałem się w wieku 16 lat do lekarza zrobili zabieg pobolało 2 tyg. i jest sii. Pozdrawiam. Nie zadawajcie tyle pytań tylko do lekarza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jedynym rozwiązaniem jest pójście do lekarza. Lecz tutaj też trzeba być ostrożnym, lekarz z powodu waszego małego wieku może powstrzymać się od *ostateczności* ( obrzezania ) z powodu, że jeszcze nie uprawiacie seksu. *] Jest to głupie rozumowanie wielu lekarzy. Pamiętajcie, jeśli coś wam przeszkadza to idźcie do nawet 10 chirurgów, dopóki nie dostaniecie rozwiązania. Samemu mam problem ( taki jak w temacie ) byłem 3 razy u chirurga: - Za pierwszym razem powiedział że nie mam żadnego problemu ( bo napletek w stanie spoczynku schodzi prawidłowo ) - Za drugim razem ( u innego chirurga ) dowiedziałem się że to wędzidełko jest za krótkie... i przeszedłem zabieg podcięcia wędzidełka - Po jakimś czasie zauważyłem, że to pomogło niewiele i problem pozostaje ten sam... - Poszedłem po raz 3 do lekarza, i powiedział, że jedynym rozwiązaniem jest obrzezanie, którego się nie podejmie z powodu mojego niskiego wieku ( 17 lat !!! ). Ja sam się wystraszyłem obrzezania, jednak po przemyśleniu sprawy wydaje mi się, że jest to lepsze rozwiązanie od braku czerpania przyjemności z seksu *] ( na dodatek gumek nie mogę zakładać ). Szykuję się do kolejnego spotkania z chirurgiem, tym razem ze stanowczym nastawieniem na obrzezanie. Pozdrawiam wszystkich i życzę szybkiego uporania się z problemem. Macie jeszcze jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert:))

mam 14 lat i chyba mam stulejkę.nie znam się za bardzo na tym ale nie wiem co robic:/ a boj się z ty iść do lekarza. Czy da się to jakoś w domu wyleczyć i czy jest możliwość ze to samo zniknie z czasem??z góry dziękuje za odp.:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×