Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z oddychaniem i płucami po wycięciu wyrostka


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie mojej siostry!!miała ona wycinany wyrostek tydzień temu i pojawiły się ogromne komplikację!ma ogromny problem z oddychanie i płucami :( lekarze się tłumaczą ze pewnie dlatego że ona niby miała kiedyś problemy z płucami!!a przecież moja siostra nigdy nie paliła papierosów zdrowo się odżywia i chodziła 2 razy w tygodniu na aerobik!!jak mama im to powiedziała to się zmieszali i nie wiedzieli co powiedzieć!!Doktorze proszę o pomoc,co mogło się stać??ktoś zawinił??jedna z pielęgniarek powiedziała że podczas wycinania wyrostka na sali było zimno!!a teraz wszyscy milczą i nic nie chcą mówić!!proszę bardzo o odpowiedz,ja jestem tak daleko od niej i już nie mogę wytrzymać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę nic na ten temat napisać nie znając dokładnych informacji klinicznych co do obecnego i wcześniejszego stanu pacjentki. Informacje dokładne na ten temat może Pani otrzymać jedynie od lekarzy prowadzących siostrę. Nic Pani w tej sprawie nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaj dzwonilam i podejzewaja sepse???czy mogli ja zarazic w szpitalu??ona ma zaledwie 24 lata i od glupiego wyrotka takie komplikacje :( pozatym okazalo sie ze sprawa z wyrostkiem nie byla taka powazna!!a teraz wszyscy lekazrze sie boja i milcza!!co sie dzieje z nasza sluzba zdrowia??a moze to tyko u mnie w miescie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co chodzi. Jednak do sepsy mogło dojść w wyniku uogólnienia się stanu zapalnego z wyrostka robaczkowego (taki stan może być nawet spowodowany np. zapalenie przyzębia, gardła, anginą - każdym procesem zapalnym toczącym się w organizmie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to było tak,moja siostra sie uskarzała na bóle w okolicy wyrostka!!więc jej wycieli go!!co potem się okazało ten wyrostek podobno był tylko lekko zaczerwieniony!!bodajże po jednym dniu po operacji moja siostra sie uskarżała na bóle plecow i klatki piersiowej!ale lekarze nic nie robili bo nic takiego *wielkiego*się nie działo!w następnym dniu miała ogromne problemy z oddychaniem,i jakoś pod wieczór moja mam miała iść do domu,ale moja siostra traciła przytomność,więc musieli ja zaintubować!na dzień dzisiejszy moja siostra jest uspana farmakologicznie i podpięta pod wszystkie urządzenia,a jej stan dzięki Bogu się nie pogarsza,troszkę się polepszył!z tym że lekarze nadal nie wiedzą czego szukać!!a czas tutaj gra ważną rolę!!robili już jej badania pod kątem grypy i nic nie znależli!!Doktorze co możę być przyczyną takiego jej stanu??a co do sars to nie dostali jeszcze wynikow!!ja już stram się nie obwiniać nikogo,tylko njalepiej by było jak już wszycy by wiedzieli co i jak,bo lekarze mówia że to taki pierwszy przypadek i bładzą!A czas jest teraz najważniejszy w tej chwili!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×