Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyraźny obrzęk jądra po zabiegu przepukliny pachwinowej


Gość piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mija juz 4 tydzien od zabiegu przepukliny pachwinowej,moj problem jest w tym ze jądro lewe wisi oraz jest wyraznie nizej niz prawe ,kiedy dluzej przebywam w pozycji stojacej lub kiedy dluzej chodze (mozna powiedziec maly wysilek) wyraznie schodzi nizej tzn.jądro jest tej samej wielkosci lecz worek mosznowy z lewej strony jest bardziej nabrzmialy , ,w dolnej czesci blizny takze jest opuchlizna czy dlugo trzeba zeby wszystko wrucilo do normy?? lekarz prowadzacy powiedzial po 2 tygodniach po zabiegu ze powinno ustapic.niepokoji mnie takze bardzo dziwne uczucie pomiedzy workiem mosznowym a odbytem przy spinaniu miesni (jakby napoinajaca sie zyla) wszystko to po zabiegu ,bardzo mnie niepokoji czy to wogole byla przepuklina bo lekarze zalozyli siatke a moje jądro jest caly czas takie samo jak bylo przed zabiegiem.dzieje sie tak jak tylko troszke sie zmecze .bardzo prosze o odpowiedz.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Niestety takie dolegliwości mogą występować po zabiegu jeszcze przez długi czas. Zwykle jądro lewe położone jest niżej od prawego i tym nie należy się przejmować. Można udać się na wizytę kontrolną do urologa lub chirurga, który wykonywał zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po operacji przepukliny pachwinowej personel pomocniczy zapomniał podłorzyć mi czegoś pod jądra, efekt tego niedbalstwa był taki, że jądro było wielkości strusiego jaja.Przyniesiono mi naczynie z rywanolem i robiłem sobie sam okłady. Z tym problemem borykam się od 1968r. Obecnie po nocy jest rozmiarów kurzego,ale wciągu dnia dochodzi do dowielkości gęsiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×