Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększanie penisa przez ćwiczenia


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ćwiczenia na powiększanie penisa działają tylko trzeba długo trenować. Najlepsze to ściąganie pierścienia ok. 30min. w wannie + dokupić do tego expander i zakładać go na całą noc, po ok. 6-12miesiącach widać duże efekty *] Mój penis przed ćwiczeniami miał ~15cm grubość 12cm, po roku czasu 18,5cm i 14cm obwód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ja trenuje przy pomocy pompki wodnej, pod prysznicem lub w wannie. http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-2508-Bathmate-Hercules-Hit-.html Efekt widoczny był już po 2 miesiącach ćwiczeń. Członek powiększył się o jakieś 1,5 cm w obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego powiększałem kuracją SizePower. Naprawdę działa. Wcześniej miałem zaledwie 11 cm we wzwodzie. Po trzech miesiącach zażywania SizePower mam prawie 15 cm! W końcu zadowalam moją kobietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie muszę się truć by zaspokoić kobietę, 26cm w zupełności wystarczy. A jeśli chodzi o **ćwiczenia** to wpisz po prostu w google, ćwiczenia na mięśnie kegla dla mężczyzn i będziesz miał. Nie są one trudne a naprawdę działają wystarczy poświęcić troche czasu i czekać na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze wielkosc ma znaczenie! Jest na to sposób: Extra large sa najlepsze! Ich dzialanie mozna juz po poltora miesiaca dojrzec i wlasnym oczom sie nie wierzy w to co sie widzi. Penis jakiego nigdy wczesniej sie nie mialo i widzialo tylko w najlepszych filmach dla doroslych. extralarge.pl/ ,zajrzyjcie na strone i przekonajcie sie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 25 lat i od dawna zmagam sie z kompleksem malego penisa. Dzieki Extra Large to sie zmienilo. Zyskalem pewnosc siebie i cm w spodniach. Jestem wdzieczny producentom ze cos tak dobrego. Wiem,ze to dziala...http://extralarge.pl/- polecam w ciemno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ***funnybunny**

Extralarge mam wrazenie ze stanie sie markowym swiatowym produktem. Wszystko na to wskazuje i to pod kazdym wzgledem. Jakosciowym, cenowym,skladnikowym. Mam nadzieje ze bede mial mozliwosc wkrotce go na sobie wyprobowac i poznac jego dzialania. Jest naprawde najlepszy pod kazdym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek eXtra large jest dlatego dobry bo ma swoja renome juz i jest faktycznie najbardziej wszechstronny i zrobiony bardzo profesjonalnie. Dopracowany kazdy element ktory daje pozniej takie efekty zadziwiajace wrecz ,jednak absolutnie mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Widzę, że wszyscy polecają jakieś środki, ale osobiście mam pewne uprzedzenia do nich. Stosowałem jeden z wyzej wymienionych i niestety, rezultaty były zerowe. Dlatego też, zainteresowałem się tematem ćwiczeń na powiększenie penisa. Zastanawia mnie - czy to wszystko jest bezpieczne?

Gdyby ktoś nie wiedział to chodzi mi o tego typu ćwiczenia:  http://meskaenergia.pl/cwiczenia-na-powiekszenie-czlonka/

Słyszałem, że seksuolodzy mogą dać wytyczne? Czy to jakiś mit? Czy prawda?

Z góry dzięki za podpowiedzi!

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość flejtuch

ja biorę tabletki Maxorman oraz codziennie ćwiczę penisa muszę utrzymać 2 razy dziennie erekcję przez 15min i powiem wam że w połączeniu z tymi tabletkami widać skutek. Sądzę że po całej kuracji 2 - 3 cm będzie więcej. Poza tym jak biorę te tabletki penis nawet w spoczynku jest jakby w niepełnej erekcji, na basenie czy w siłce dobry efekt to daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tymi tabletkami Maxorman i ćwiczeniami udało się pogrubić penisa w obwodzie o 2cm - mierząc do okoła a na długości zarówno w stanie spoczynku jak i erekcji 3,4cm więcej. Skutki uboczne to takie że chodziłem trochę seksualnie nabuzowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam was ludzie nie czytajcie rzeczy w internecie bo nie wiecie czy to akurat nie producent wypisuje komentarze pozytywne na temat swojego leku czy to lekarz jakis sie nie reklamuje...

 

nie wiem czy byles z tym u urologow (a najlepiej andrologow) ale odpowiedz jest prosta - NIE da sie skutecznie wydluzyc penisa. wszystkie te metody typu kwasy hialuronowe, operacje wydluzenia pracia, pompki czy suplementacja - to jest ŚCIEMA i wyłudzanie kasy. to naprawde nic nie pomoze, a wrecz odwrotnie - moze ci zaszkodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te tabletki Maxorman z USA działają powiększyłem nimi penisa o ponad 3,5cm z tego co wyczytałem maja wszystkie niezbędne atesty i są bezpieczne. Dla pewności po kuracji przebadałem sie dokładnie i wszystko jest w porządku a nawet mam lepsze wyniki jak kiedyś. Nawet kondycja mi się polepszyła może to od częstości seksu bo często musiałem sie rozładowywać. Dla mnie są najlepsze może za jakiś rok lub dwa znowu powtórze kuracje teraz jest super. Zupełnie inaczej wygląda członek w obcisłych slipach niż jak kiedyś rewelacja. Seks z kobietą jest na o wiele wyższym poziomie jak kiedyś. Dla mnie wiele sie zmieniło. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×