Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stan zapalny pochwy


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam leczę się już na tę *przypadłość 1,5 miesiąca i nie widzę jakiejś większej poprawy,byłam z tym u lekarza który stwierdził zakażenie dróg moczowych z bakteriami e.coli przepisał mi Monural 3 saszetki pod rząd a następnie Nimesil i witaminę c 1000 wybrałam to wszystko i rzeczywiście po tym Monuralu przestało mnie piec podczas oddawania moczu no i zniknęła krew z moczu,ale po kilku dniach pojawiło się coś innego nie mam pojęcia co to jest,ogólne pieczenie,jakby ogień w pochwie nie wiem co to jest czuje jakby to był stan zapalny po wysikaniu nasila się,byłam poraz kolejny u ginekologa z tym który mnie badał i powiedział że nic nie widzi miałam tez robione badanie na obecność bakteri i tez nic nie stwierdzono,przepisano mi Clotrimazolum 500g globulkę 1 razowo dopochwowo,troszkę się poprawiło ale nie za bardzo,proszę o pomoc nie wiem już co mam z tym zrobić,męczę się już prawie 2 miesiące bez zmian wydałam już sporo pieniędzy bez efektów jestem zrozpaczona boję się że już mi to zostanie na zawsze,pomocy proszę piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry panie doktorze,ja piszę w sprawie tego flukonazolu który mi pan doktor polecił wzięłam go 2 dni temu 100mg nie wiem czy to dobra dawka i nie widzę żadnej poprawy jest dokładnie tak jak było ciągłe parcie na mocz, ból w podbrzuszu jakby chciało mi się znowu sikaćpieczenie i palenie zaraz po wysikaniu.Ja już nie wiem co mam robić każdy lekarz mnie odsyła z tym twierdząc że nic mi nie jest a ja już nie mogę znieść tego to jest tak nie przyjemne.Brałam już Clotrimazolum glob.dopochwowo,Metronidazol,Nystatynę,Sulfaguanidynę0,05,Monural,Nimesil Furagin,Nolicin nic mi nie pomaga męcze się już tak dwa miesiące.Co to może być błagam o jakąkolwiek pomoc,bądz poradę.Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś sprawa uczuleniowa. Może jeszcze warto byłoby w tej sprawie udać się do dermatologa. Wzięła już Pani taki arsenał leków, że jakiś z nich powinien w końcu pomóc. Jedynie sprawa alergiczna jeszcze może być z tym związana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u czulenie na co??mam takie odczucia jakby to był nieleczony przewlekły stan zapalny,jeśli jest coś nie tak panie doktorze to czy w posiewie moczu to wyjdzie????????????bo robiłam i teraz będą wyniki bardzo proszę o odpowiedz.Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma podobnie , od 2 tygodni czuje pieczenie w pochwie jakby ogień, do tego czuje że nie konca mam wyprózniony pecherz , często oddaje mocz małymi porcjami, brałam pimafucin -globulki potem gynazol i jakas maśc pomocnicza do tego z aplikatorem , i nic nie pomaga objawy nie zmniejszaja się , też sie boje ze to nie przejdzie , a faktycznie jest to dośc nieprzyjemne uczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie same objawy, strasznie sie martwie ze to cos powaznego. mam stalego partnera i pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło. ale zamowiłam sobie Caretest STD, bo nie wiem co to jest, czy kiła czy rzeżączka a moze chlamydia. teraz czekam na nie. :( bardzo sie boje wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×