Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone krostki na żołędziu


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem otóż kilka dni temu na lewej stronie żołędzia pojawiły się czerwone krostki. Co to może być? Czy konieczne jest pójście do lekarza? Nie odbywałem żadnych stosunków płciowych, parę tygodni temu miałem zapalenie jądra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Zauważyłem 2 dni temu czerwone kropki na żołądziu. Wygląda jak by była zdarta w tych miejscach skóra, ale plamki są normalnie okrągłe. Poza tym cała skóra na żołądziu jest taka jakaś dziwnie pomarszczona (jak by była fest stara, i miała odpaść). Co gorsza z tych zaczerwienień sączy się czasem krew. Wczoraj posmarowałem to Clotrimazolinem .... niby coś się zmniejszyło. Proszę o pomoc .!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to zapalenie grzybicze żołędzia penisa. Radzę w tej sprawie skonsultować się najlepiej z dermatologiem. On po badaniu wyjaśni co może być powodem tych dolegliwości i jakie leki zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otoz mam taki moze nie problem ale pytanie: w ostatnim czasie na penisie tj z widoku od dolu sa co jakis czas 3-4 czerwonkawe punkty, wiem ze gdybym chcial je wycisnac to spokojnie wyleciala by biala substancja (nie wiem ropa) i wszystko by sie zagoilo, robilem tak kilka razy lecz przy ostatnim takim pojawieniu sie postanowilem nic nie robic, myc dokladnie i czekac, po 3-4 dniach zaczelo wszystko ladnie schodzic i zeszlo az do dzis. Zamierzam takze nic nie robic i poczekac co sie stanie. Pytanie: co to moze byc? i dlaczego to powraca? z gory dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 4 dni temu pojawiły mi się niewielka ilosc czerwonych krostek na penisie i napletku strasznie swędzą może to jest uczulenie ,bo tak to wygląda nie wiem co to moze byc ale strasznie sie przejmuje ze to moze byc jakas cchoroba weneryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam ja mam takie krostki na żołędziu jest ich sporawo sa czerwone delikatnie swędzą mam partnerke od ponad 3 lat i nic wczesniej mi nie wyskoczylo tego typu. Martwie sie troche Prosze o Pomoc a co do lekarza troche sie wstydze isc. Moje gg 10774225 Bede wdzieczy jezeli ktos co ma pojecie mi pomoze dziekuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×