Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość kami28

Rekomendowane odpowiedzi

12 dzień po laparoskopii. Najgorsza była pierwsza doba, kiedy jeszcze z brzucha wisiał dren. Po jego wyciągnięciu - z górki :) Jeszcze w trzeciej dobie miałam problemy z samodzielnym podniesieniem się z pozycji leżącej, ale później poza ogólnym osłabieniem nic złego się nie działo. Szwy, wiadomo, trochę ciągnęły. Dzisiaj zostały wyjęte, wszystko ładnie się goi. Trzymam dietę - w szpitalu zalecono utrzymanie jej przynajmniej miesiąc. Czasem jak zjem coś *cięższego* trochę gniecie mnie z prawej strony, ale przecież wszystko się jeszcze zrasta tam w środku. Nie ma czego się obawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jestem 2 tyg po laparoskopi woreczka...strach ma wielkie oczy &#128556* balam sie strasznie zabiegu,naczytalan sie na necie tyle ze szok.oczywiscie samych negatywnych rzeczy.wiec tak -po zabiegu fakt boli,ciezko wstac ruszyc sie itd.wypis nastepnego dnia.najgorsze sa 3 pierwsze dni bo wszystko jest obolale.ale u mnie obylo sie bez tabletek przeciwbolowych.4 dnia juz bylam na spacerze :-) wiec sie da.fakt trzymam sie jeszcze diety bo sie boje zjesc innych rzeczy ale stopniowo bede wprowadzac.I bez woreczka jest o niebo lepiej,nie boli nic I nie ma obawy ze najdzie mnie zaraz kolka.wiec jak najbardziej pozytywnie.I nie ma czego siee bac.zdrowka .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja w Berlinie. Ostry dyzur. Ostre zapalenie pecherzyka bez mozliwosci leczenia uachowawczego (kamien calklwicie zaczopowal ujscie). Crp 150. Dzien na antybiotyku, potem laparoskopia o 22 w nocy). Nastepnego dnia spacer po parku szpitalnym ( lekarze zachecaja do wstawania jak najwczesniej). Po 2 dniach samodzielny powrot autobusem do domu. Na 3 dzien mozliwosc glebokiego oddechu, schylenia sie. Po bolu spowodowanym kilkudniowa kolka i wymiotami, rekonwalescencja to pikus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×