Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kami28

Ból po laparoskopii pęcherzyka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MM
12 dzień po laparoskopii. Najgorsza była pierwsza doba, kiedy jeszcze z brzucha wisiał dren. Po jego wyciągnięciu - z górki :) Jeszcze w trzeciej dobie miałam problemy z samodzielnym podniesieniem się z pozycji leżącej, ale później poza ogólnym osłabieniem nic złego się nie działo. Szwy, wiadomo, trochę ciągnęły. Dzisiaj zostały wyjęte, wszystko ładnie się goi. Trzymam dietę - w szpitalu zalecono utrzymanie jej przynajmniej miesiąc. Czasem jak zjem coś *cięższego* trochę gniecie mnie z prawej strony, ale przecież wszystko się jeszcze zrasta tam w środku. Nie ma czego się obawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beta
Witam.jestem 2 tyg po laparoskopi woreczka...strach ma wielkie oczy &#128556* balam sie strasznie zabiegu,naczytalan sie na necie tyle ze szok.oczywiscie samych negatywnych rzeczy.wiec tak -po zabiegu fakt boli,ciezko wstac ruszyc sie itd.wypis nastepnego dnia.najgorsze sa 3 pierwsze dni bo wszystko jest obolale.ale u mnie obylo sie bez tabletek przeciwbolowych.4 dnia juz bylam na spacerze :-) wiec sie da.fakt trzymam sie jeszcze diety bo sie boje zjesc innych rzeczy ale stopniowo bede wprowadzac.I bez woreczka jest o niebo lepiej,nie boli nic I nie ma obawy ze najdzie mnie zaraz kolka.wiec jak najbardziej pozytywnie.I nie ma czego siee bac.zdrowka .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marietta
Witam. 18.04 miałam laparoskopie woreczka żółciowego i mam pytanie czy to normalne że po prawej stronie (okolice po drenie ) odczuwam kłujacy ból przy wdechu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Operacja w Berlinie. Ostry dyzur. Ostre zapalenie pecherzyka bez mozliwosci leczenia uachowawczego (kamien calklwicie zaczopowal ujscie). Crp 150. Dzien na antybiotyku, potem laparoskopia o 22 w nocy). Nastepnego dnia spacer po parku szpitalnym ( lekarze zachecaja do wstawania jak najwczesniej). Po 2 dniach samodzielny powrot autobusem do domu. Na 3 dzien mozliwosc glebokiego oddechu, schylenia sie. Po bolu spowodowanym kilkudniowa kolka i wymiotami, rekonwalescencja to pikus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.