Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała plama na żołędziu prącia


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu na mojej żołędzi jest biała plama. Występuje na dolnej części żołędzi wokół wędzidełka. Zajmuje prawie połowę żołędzi. Nie mam pojęcia co to może być. Nie współżyje z nikim (mam 14 lat). Nie jest to bolące. Poza tym na mojej żołędzi łuszczy się skórka i tak jakby się troszeczkę przesunęła i w połowie zatkała otwór którym sikam. A na napletku pojawiły się takie białe grudki. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć bez badania co to może być. Białe grudki to może tylko mastka, ale też może być to jakiś objaw grzybicy. Biała plama być może to tylko wrodzone przebarwienie skóry. Co do prawidłowości budowy członka najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem dziecięcym oczywiście wcześniej o tym informując rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek 23 lata

Witam, od kilku dni mam problem następującej natury: http://img402.imageshack.us/img402/6726/zdjcie026y.jpg Na moim żołędziu u jego podstawy w okolicy występowania wypustek perlistych pojawiła się biała plama.. początkowo było to małe i lekko zaczerwienione, wydawało mi się że może krwawić ale tak nie było. teraz jest to biała plama wielkości ok 4 mm.. objawy to ból podczas dotykania tego (nie jakiś bardzo silny, umożliwia współżycie), zaczerwienienia dookoła i ból podczas gdy bardzo ciepła woda podczas kąpieli po tym spływa. Początkowo było to prawie niezauważalne aczkolwiek równie bolesne, myślałem że przejdzie ale aktualnie się powiększylo do 4 mm. Proszę poradzić co to może być i czym ewentualnie to smarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×