Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skórka nie chce mi sama schodzić podczas erekcji


Gość Radziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien problem otóż..Gdy mój penis jest w spoczynku to spokojnie tą skórke moge naciągac poza żołędzia ale nie tak do końca ponieważ ta skórka jest połączona z zołedziem taka linią ... a gdy jest mój penis w czasie erkcji to sama skórka nie chce mi schodzic wogule sam moge ja naciagnac tóż za zoładzia i robi sie taka fałdka tam prosze o pomoc szybka i fachowa :) aha i jeszcze jedno takie pytanie ja mam isc z tym do lekarza rodzinnego i poprosic o skierowanie do urologa a do tego urologa to ja moge isc ngdzie chce na teraz casłego kkarju czy jak to jest a no i jak ja chce sie tylko dowiedziec co mi jest to ja cos zapłace za wizyte u tego utologa ? a ile bedzie kosztowała wizya u prywatnego urologa ale tylko zeby sie dowiedziec co mi jest ? mam 16 prawie 17 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, czytaj już zadane pytania i odpowiedzi. Masz pewnie stulejkę albo za krótkie wędzidełko. Wizyta u urologa prywatnie kosztuje ze 100zł - wtedy się dowiesz co Ci jest, ewentualnie będzie konieczny zabieg - prywatnie z 1000zł. Jak masz 17 lat to bez wiedzy i zgody rodziców zabieg nie zostanie przeprowadzony. To wszystko już było opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×