Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna penisa (napletka)


Gość godwarez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po kapieli zauwazylem ze skora na penisie zaczela starsznie puchnac nie boli,ani nie mam problemu z oddawaniem moczu,nie uprawialem wczesniej seksu,ani sie nie masturbowalem po uplywie 16 godz opuchlizna zmniejszyla sie o ponad polowe co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucisk raczej wykluczam.zdazylo mi sie to pierwszy raz.nie zauwazylem tego przed kapiela lecz oczywiscie moge sie mylic... opuchlizna pojawila sie bardzo szybko,najpierw lekka z prawej strony(jakby uzadlenie owada,po okolo 0.5godz byla juz na calym napletku. w tym momencie prawie calkowicie zniknela czy moze byc to zwiazane z zylakami jadra? czy moze to tylko zwykla alergia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma taki sam proble opuchlizna pojawila sie nagle na penisie jak sie ubieralem bylo wszystko ok zjadlem i poszedlem oddac mocz i to zobaczylem ok10 min pozniej wczoraj na ciele wyskoczylo mi uczulenie czy moze to byc zwiazane z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość D. Łukasz

Wasza opuchlizna może być spowodowana, uciśnięciem napletka, jeżeli w ciągu 24 godzin wszystko powinno wrócić do normy, ewentualnie przeczekać kolejne 24 godziny, jeżeli problem nie zniknie proszę zgłosić się do Urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw mi spuchło lewe jądro, powiekszyło sie ok. 3 krotnie, poszedlem do lekarza, zapisał mi antybiotyk+ linux+ nimesil... nie było to za bardzo bolesne... po tygodniu leczenia spuchło mi prawe, puchnięcie było bardzo bolesne zaczęło sie w piatek, w nocy z soboty na niedzielę najbardziej bolało... brałem przeciwbólowe, ból przeszedł... ale w poniedziałek rano o 6 jak poszedłem sie wysyikać, zobaczyłem, że w oczach mi puchnie skóra na prąciu... nie mam pojęcia co to jest... nie miałem stosunków własnie przez to opuchnięcie bo przeczytałem , że to szkodzi partnerce... kto miał coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też spuchła skóra na penisie...:( dziwne bo byłem u dziewczyny nie kochalismy sie ale zaczałem w penym momencie łzawić i pojawił sie straszny katar wróciłem do domu i przy oddawaniu moczu zauwazyłem ze skóra na penisie jest spuchnięta... czy to jest jakaś alergia czy coś?? pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem iz podczas oddawania moczu cos kłuje na koncu cewki moczowej. Posmarowałem mascią clotrimazolum i jest troche lepiej lecz napletek mi napuchł i mam kilka ran coś jakby otarcie. Zdaje mi sie ze to może byc konsekwencja seksu analnego bez zabezpieczenia. Jak naciągam napletek boli i przy ściśnięciu także boli. Wystarczy używactej masci CLOTRIMAZOLUM? Jak pozbyc sie opuchlizny i co to wgl jest? Grzybica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 2 dni mam jakby opuchlizna na skórze od penisa ale nie na całym ale na połowie ( nie do okoła tylko taki prostokąt jakby ) jak źle ułożę go w majtkach to swędzi a nawet szczypie, jak go dotykam to lekko szczypie. Ostatnio dałem spodnie do wsyzcia nowego zamka i wydają się trochę ciaśniejsze, czy jest szansa że to przez ścisk albo coś podobnego moge mieć tą opuchliznę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Po stosunku mój penis nabrzmiałe w nienaturalny sposób. Pojawił się wielki czerwony obrzęk jak balon dookoła obwodu na skórze napletka pod żołędziem. Podejrzewam że jest on z nabrzmiałej krwi. Jest niekomfortowy i bolący. Gdy nachodzi faza podniecenia sprawia większy ból i napiera. Boję się że wybuchnie. Nie chce samoistnie zmaleć a minęła już doba od stosunku. Obwiam się operacji. Co mogę w tej sytuacji zrobić żeby samodzielnie lub z kogoś pomocą temu zaradzić najszybciej jak się da. Czy kierować się z tym do szpitala czy na prywatną wizytę do seksuologa? Czy jest na to jakaś maść lub lek? Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×