Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Palenie w pochwie


Gość MARTA

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc chodzi o to że wczesniej chorowałam na zakażenia dróg moczowych pieczenie,podczas oddawania moczu z krwią,ból oraz dyskomfort krocza z parciem na mocz i bólem w podbrzuszu,brałam na to Monural i Nimesil bakterie zniknęły wszystko niby jest wporządku,ale od 14 dni czuję coś innego,a mianowicie palenie w pochwie,tak jakby był tam ogień,jakby coś obierało wśrodku,byłam z tym u lekarza ale ginekolog stwierdziła że nic nie widzi,potem poszłam do urologa który powiedział że wszystko jest wporządku,a ja nie mogę z tym wytrzymać to trwa jakieś dwie godziny później znika na kilka dni a gdy już myślę że wkońcu znikło pojawia się na nowo.Badań tez mi nie chcą żadnych zlecić,proszę niech mi ktoś pomoże,jakiego typu badania mam zrobić żeby dowiedzieć się co to jest??????????? oprócz tego palenia czuję jeszcze takie lekkie swędzenie jakby podrażnienie, ból w kroczu czasem upławy są gęste i kremowe z dziwnym zapachem jakby drożdży co to może być????????proszę o pilną odpowiedz bo już nie mogę z tym wytrztmać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z objawów wynika, że prawdopodbnie może to być rzeczywiście zakażenie typu grzybiczego. W sprawie leczenia i ewentualnego wykonania posiewu z wydzieliny z pochwy musi podjąć ginekolog. Niech Pani ponownie zgłosi się do niego i przedstawi fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×